Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-07-31| Geodezja, Instytucje

Według ministerstwa karty ocen kandydatów na GKK nie są informacją publiczną

Po dwóch tygodniach Ministerstwo Rozwoju i Technologii odpowiedziało na wniosek redakcji Geoforum.pl o udostępnienie w trybie dostępu do informacji publicznej kart ocen kandydatów biorących udział w naborze na stanowisko Głównego Geodety Kraju.


Według ministerstwa karty ocen kandydatów na GKK nie są informacją publiczną

Więcej o naszych próbach zdobycia wspomnianych kart pisaliśmy już TUTAJ.
Teraz przytoczymy czytelnikom tylko treść pisma (na fot.), które dziś tuż przed godziną 15 wpłynęło do redakcji w odpowiedzi na nasz wniosek:
„(…) informuję, że niniejsze karty nie podlegają udostępnieniu w trybie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
Analiza regulacji prawnych zawartych w powyższej ustawie wskazuje, że Pana wnioskiem powinno być objęte jedynie pytanie o określone fakty lub stan określonych zjawisk na dzień udzielenia odpowiedzi. Natomiast, złożony w tej sprawie wniosek dotyczy wydania kopii dokumentów zawierających m.in. dane osobowe osób, które nie pełnią żadnych funkcji publicznych, co nie jest informacją publiczną”.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS