Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

e-mapa.net


Portal mapowy polska.e-mapa.net jest narzędziem dostępu do różnorodnych danych przestrzennych zgromadzonych w Infrastrukturze Danych Przestrzennych. Portal umożliwia przeglądanie danych w różnych konfiguracjach, intuicyjne wyszukiwanie informacji (adresy, działki), zautomatyzowane specjalistyczne raporty (raport o działce). Użytkownicy mogą do prezentowanych danych dodawać własne dane w popularnych formatach zapisu (DXF, GML SHP, GeoTIFF) lub standardowe usługi prezentujące dane jak WMS, WMTS. Z automatycznych raportów najbardziej cenionym jest "Raport dla działki", który jednym kliknięciem umożliwi pozyskanie przydatnych informacji o działce ewidencyjnej lub wskazanym fragmencie terenu. POrtal umożliwia również płynne przejście do wizualizacji 3D.Wyszukiwarka e-mapa.net/ulice wykorzystuje aktualne dane z bazy PRG. Serwis pozwala na dowolne wyszukiwanie ulic i miejscowości, a także skorzystanie z zaproponowanych wyszukiwań (np. miejscowości kończących się na -owo oraz -ów). Po odpowiednim przybliżeniu i kliknięciu w wybraną miejscowość lub ulicę użytkownik może wyszukać – odpowiednio – miejscowość lub ulicę o tej samej nazwie lub przejść do portalu polska.e-mapa.net.


Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS