Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-30| Geodezja, Ludzie

Minister odpowiedzialny za geodezję potwierdził start w eurowyborach

Podczas wczorajszej (29 kwietnia) konferencji prasowej minister rozwoju i technologii Krzysztof Hetman – nadzorujący w rządzie m.in. sprawy geodezji i kartografii – potwierdził, że będzie otwierał wielkopolską listę Trzeciej Drogi w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.


Minister odpowiedzialny za geodezję potwierdził start w eurowyborach <br />
Krzysztof Hetman (fot. MRiT)
Krzysztof Hetman (fot. MRiT)

Minister zapowiedział również, że jeszcze w tym tygodniu przedłoży rezygnację z zajmowanego w rządzie stanowiska na ręce premiera Donalda Tuska.

Przypomnijmy, że Krzysztof Hetman – nim na jesieni 2023 r. uzyskał mandat posła z ramienia koalicji Trzecia Droga – przez dwie kadencje, w latach 2014–2023 r., zasiadał w Europarlamencie. Ministrem rozwoju i technologii został w grudniu ub.r.

Odejście Krzysztofa Hetmana to nie jedyna zmiana, jaka czekać będzie kierownictwo MRiT. Z ministerstwem pożegna się również odpowiedzialny za geodezję sekretarz stanu Krzysztof Kukucki, który został wybrany na prezydenta Włocławka.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS