Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-29| Geodezja, Instytucje

Znamy powód niewyłonienia kandydata w pierwszym konkursie na ZGGK

Główny Urząd Geodezji i Kartografii udostępnił redakcji Geoforum.pl zanonimizowany protokół z pierwszego, ogłoszonego w styczniu br., naboru na stanowisko Zastępcy Głównego Geodety Kraju.


Znamy powód niewyłonienia kandydata w pierwszym konkursie na ZGGK

Z dokumentu dowiadujemy się m.in., że oferty w konkursie złożyło sześć osób. Tym samym potwierdziły się nasze wcześniejsze nieoficjalne doniesienia o liczbie kandydatów.

Dalej możemy przeczytać, że wymogi formalne spełniło 5 osób. Zostały one następnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Ostatecznie, o czym wiemy już od przeszło dwóch tygodni, nie został wyłoniony żaden kandydat. W protokole odnośnie tej decyzji znalazł się następujący zapis:
„Powód niewyłonienia kandydata: zgodnie z procedurą naboru nr BDG-KP.110.4.2024 żaden z kandydatów nie uzyskał pozytywnego wyniku etapu odpowiedzi na pytania. Jednocześnie jeden z kandydatów nie uzyskał pozytywnego wyniku z przedstawionej prezentacji”.
Dodajmy, że konkursowa prezentacja miała dotyczyć koncepcji prowadzenia ewidencji gruntów i budynków.

Cały protokół dostępny jest do pobrania TUTAJ.

Przypomnijmy, że dziś (29 kwietnia) upływa termin składania dokumentów w drugim konkursie na ZGGK.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS