Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-15| Geodezja, Instytucje

Przynajmniej na razie fotel ZGGK pozostanie pusty

W ogłoszonym w styczniu 2024 r. naborze na stanowisko Zastępcy Głównego Geodety Kraju nie został wyłoniony żaden kandydat.


Przynajmniej na razie fotel ZGGK pozostanie pusty

Stosowna informacja na ten temat pojawiła się w piątek (12 kwietnia) m.in. na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Przypomnijmy, że przypadku opisywanego naboru GUGiK nie chciał udostępnić Geoforum.pl ani liczby, ani nazwisk kandydatów. Nieoficjalnie udało nam się jednak dowiedzieć, że konkursie wystartowało sześć osób.
Aplikacje oceniał zespół w składzie: GGK Alicja Kulka, dyrektor generalna GUGiK Beata Mastalerz, dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach w GUGiK Marcin Grudzień oraz naczelnik Wydział Nadzoru nad Instytucjami w MRiT Łukasz Nojszewski.

Jakie były przyczyny nierozstrzygnięcia naboru? Tego na razie nie wiadomo. Redakcja Geoforum.pl spróbuje jednak się tego dowiedzieć. Wystąpiliśmy już o udostępnienie protokołu z tego postępowania.
Ponadto zachęcamy osoby, które aplikowały w konkursie na ZGGK, do kontaktu z redakcją.

Sprawę zdążył już skomentować dr hab. inż. Waldemar Izdebski we wpisie na X:

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS