Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-02| Geodezja, Instytucje

Wiemy, kto ocenia kandydatów na ZGGK

Dr. hab. inż. Waldemarowi Izdebskiemu udało się dowiedzieć, kto wchodzi w skład komisji konkursowej w naborze na Zastępcę Głównego Geodety Kraju.


Wiemy, kto ocenia kandydatów na ZGGK

Przypomnijmy, że oferty w konkursie można było składać do 15 lutego br. Następnego dnia redakcja Geoforum.pl wystosowała do GUGiK-u dwa wnioski o podanie liczby oraz nazwisk kandydatów aplikujących na stanowisko ZGGK. Oba, niestety, spotkały się z odmową. Listy kandydatów nie uzyskał też były GGK Waldemar Izdebski oraz Sieć Obywatelska Watchdog Polska.

Waldemar Izdebski – o czym poinformował we wpisie na X (dawniej Twitter) – postanowił również zawnioskować o udostępnienie składu komisji oceniającej kandydatów. W tym przypadku GUGiK udzielił odpowiedzi, podając nazwiska członków zespołu powołanego w procesie naboru na ZGGK:
1. Alicja Kulka, Główny Geodeta Kraju – przewodniczący zespołu,
2. Beata Mastalerz, dyrektor generalna GUGiK – członek zespołu,
3. Marcin Grudzień, dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach – członek zespołu,
4. Łukasz Nojszewski, naczelnik Wydział Nadzoru nad Instytucjami w Departamencie Jednostek Nadzorowanych i Podległych Ministerstwa Rozwoju i Technologii – członek zespołu.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS