Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-03-05| Geodezja, Instytucje

Sześciu chętnych na stanowisko ZGGK

Redakcji Geoforum.pl udało się nieoficjalnie dowiedzieć, ilu kandydatów aplikowało w naborze na Zastępcę Głównego Geodety Kraju.


Sześciu chętnych na stanowisko ZGGK

Przypomnijmy, że oferty w konkursie można było składać do 15 lutego br. Następnego dnia redakcja Geoforum.pl wystosowała do GUGiK-u dwa wnioski o podanie liczby oraz nazwisk kandydatów aplikujących na stanowisko ZGGK. Oba, niestety, spotkały się z odmową (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Tymczasem udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że dokumenty w konkursie złożyło 6 osób.

Nie da się ukryć, że cała procedura wyboru ZGGK wygląda kuriozalnie, zwłaszcza jeśli porównamy ją z rozstrzygniętym kilka dni temu konkursem na stanowisko prokuratora krajowego. W toku organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości naboru poznaliśmy nazwiska i obecnie pełnione funkcje wszystkich kandydatów, biogramy członków zespołu oceniającego, a także mogliśmy wysłuchać rozmów kwalifikacyjnych.
GUGiK i Ministerstwo Rozwoju i Technologii mają zatem od kogo się uczyć.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS