Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-16| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Znamy pierwszą osobę, która brała udział w konkursie na ZGGK

Rafał Władziński, były pracownik Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, jest pierwszą osobą, która odpowiedziała na apel redakcji Geoforum.pl i ujawniła, że aplikowała na stanowisko Zastępcy Głównego Geodety Kraju.


Znamy pierwszą osobę, która brała udział w konkursie na ZGGK <br />
Rafał Władziński (fot. Powiat Gorlicki)
Rafał Władziński (fot. Powiat Gorlicki)

Rafał Władziński od czerwca 2018 r. do lutego 2019 r. zajmował stanowisko zastępcy dyrektora Departamentu Informacji o Nieruchomościach w GUGiK. Następnie awansował na dyrektora tej jednostki. W maju 2022 r. został odwołany ze stanowiska przez obecną GGK Alicję Kulkę.

W czasie, kiedy Rafał Władziński był dyrektorem departamentu, kierowana przez niego jednostka z powodzeniem zajmowała się uruchamianiem usług WMS i WFS dla całego kraju. Był też jedną z osób mających wpływ na zmiany w Prawie geodezyjnym i kartograficznym i uproszczenie zakresu informacyjnego rozporządzenia ws. EGiB. Pod jego nadzorem opracowane zostały „Wytyczne do przygotowania modernizacji EGiB”, które ujednoliciły sposób prowadzenia modernizacji na obszarze całego kraju. Została także uproszczona i urealniona sprawozdawczość z zakresu ewidencji gruntów i budynków.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS