Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-02-19| Geodezja, GIS, Ludzie, Instytucje

Zmiany w kierownictwie GUGiK

Dwa departamenty Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii mają nowych dyrektorów.


Zmiany w kierownictwie GUGiK

Nowym dyrektorem Departamentu Informacji o Nieruchomościach został Rafał Władziński. Od lipca ubiegłego roku był on zastępcą dyrektora tej jednostki, a jeszcze wcześniej pracował w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim, gdzie pełnił funkcję głównego specjalisty ds. integracji baz danych.

Przez nieco ponad rok Departamentem Informacji o Nieruchomościach kierował Jarosław Zembrzuski (od września 2016 r. do końca 2017 roku dyrektor zlikwidowanego już Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej). Teraz będzie on kierował Departamentem Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego. Od dłuższego czasu jednostka ta była pozbawiona dyrektora – miała jedynie zastępcę dyrektora, którym pozostaje Daniel Kraszewski.

Jednocześnie 15 lutego br. z GUGiK odszedł Marek Szulc – przez wiele lat (z kilkumiesięczną przerwą) był on zastępcą dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rozwoju PZGiK.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS