wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-12| Geodezja, Ludzie

Karol Koss odchodzi ze stanowiska zastępcy GGK

W związku ze złożoną rezygnacją minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, na wniosek GGK Waldemara Izdebskiego, odwołał 11 lutego Karola Kossa ze stanowiska zastępcy głównego geodety kraju.


Karol Koss odchodzi ze stanowiska zastępcy GGK

Przypomnijmy, że Karol Koss otrzymał nominację na to stanowisko niecałe pół roku temu, tj. 3 września. Uzyskał ją w drodze otwartego naboru ogłoszonego w czerwcu. Wcześniej był zaś geodetą powiatowym w Bytowie.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wąski, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili Prawdziwi eksperci mają pompę.

Wnioskuję z tej wypowiedzi że prawdziwi eksperci nie siedzą przed monitorem. Myśl światła i śmiała. Cześć zatem pracy prawdziwych ekspertów i prawdziwych zarządzających. ;) !!!

to grunt że łączymy się w bólu nad stanem ekspertów zarówno tych przed monitorem, jak i w GUGIK.

Rozumiem Ciebie, też wolałbym prawdziwych zarządzających i ekspertów zamiast kanapowych w GUGiK.

szkoda patrzeć na ten zmarnowany potencjał tylu ekspertów kanapowych to chyba nawet skoki narciarskie nie mają. Wielka szkoda, gdyby tak ulokować ten kapitał...

Nadzieja Matką Głupich :)

No to hamulec ręczny na zmianę rozporządzenia o uprawnieniach uważam za MOCNO ZACIĄGNIĘTY :( A już z gąską się witałem i nadzieję miałem że PiS POprawi to, co POprzednicy skopali :(

Karol Koss No cóż W-wa to syf

PR Wizja pana Karola nie była zbieżna z wizją pana Waldemara. Ważne, że panowie rozstali się kulturalnie jak na profesjonalistów przystało.

Przypadkiem W tym samym terminie ogloszono konkurs na geodete Warszawy..

widać urok obecnych władz GUGiKu działa na zatrudnionych odstraszająco. :):)

Dziwne to, ludziska się tam pchają, w jakichś konkursach startują, a potem rezygnują?

no szkoda ale jak tak to może i lepiej bo się chłop marnował w tym GUGIK.

Szkoda Pan Karol jako jedyny z szefostwa GUGIKu ma wiedzę na temat geodezji i kompetencje do zarządzania.

No a z tym waldkiem jak to jest w końcu tak naprawdę? w tym GUGiK-u wszystkim tak z nim ciężko faktycznie, czy to jakiś tylko kolejny "mokry kapiszon"

@Alfred Ty za to wyobraźnie masz aż nadto. Poczynając od fikcyjnych korporacji, które znasz po istnienie zespołów fachowców. I jeszcze te animalne skojarzenia. Nie wiem kto tu jest bardziej przemęczony.

nabór Może startować na Geodetę m.st. Warszawy, nabór od wczoraj na BIP.

Szwankuje ci myślenie abstrakcyjne. Prawdopodobnie jesteś przemęczony. Wiem, samiec alfa ci tego nie powie. Dla niego takie zmienne nie istnieją. ;)

@Alfred Ale wielkie halo! Ty to chyba rzeczywiście pracownik GUGIKU. Jak czytam o sprawnie działającym skoordynowanym zespole fachowców to mi się ciepło na serduszku robi. Bo mi się moja ekipa co chałupę budowała przypomina. Zespół "fachowców" z szacownej instytucji jest chyba na samym końcu kolejki moich wyobrażeń.

Konkretnie w prawie wszystkich które mają problem z fachowcami. Spoko Waldemarowi to nie grozi. Może sobie latać jako ten król dżungli na wspólnej. :):):)

ty podniosłeś temat może za dużo Discovery oglądasz i wszędzie szukasz analogii? Ale wracając do sedna, to w których kilku korporacjach konkretnie te gwiazdy żegnają?

Samiec Alfa to pojęcie występujące u zwierzaków. Czego tu zazdrościć ?

Alfred ten samiec alfa pachnie nieco zazdrością

Oczywiście że znam kilku. Bywają wredni ale jak są do tego zmuszeni. Z wrednosci nie robią swojego credo. Czas samców Alfa już dawno minął. Nie obskoczysz sprawnie działającego, skoordynowanego zespołu fachowców. Gwiazdy dezorganizujace zespoły obecnie się żegna, przynajmniej w kilku korporacjach które znam. Nie wiem po której są stronie tzw lady o której piszecie. Miara efektywności są wykonywane zadania. Zadanie a GGK są zdefiniowane w przepisach i twierdzę że są nie wykonywane.

do poniższego wpisu: nie sądzę bo żadna osoba "zarządzająca" nie zadałaby takiego pytania, bo napisać to mógł tylko ktoś z drugiej strony lady. A nawet w takim malutkim powiecie jak mój, nie czuję się osobą zarządzającą na stanowisku powiatowego. Najczęściej jedyną osobą spełniającą te kryteria jest sekretarz powiatu. Obecny do najprzyjemniejszych nie należy, ale jest skuteczny. Poprzednia była miła, ale teraz obecny po niej sprząta.

openyourmind miałeś kiedyś do czynienia z osoba, która potrafi zarządzać? Ale taką prawdziwą, nie kierownikiem zmiany w Żabce? Rozmawiałeś np z pracownikami centrali jakiegoś banku czy prezes jest przyjemny? hy hy

Bytów czeka na Ciebie Po zapoznaniu się z wielkim światem polityki, zapraszamy z powrotem do pokoju 223

@Dziękuję, a ogólnie jest wybór tylko między jednym cytuję "koleżką" a "gościem z brodą" ? Naprawdę nie ma w Polsce żadnego człowieka potrafiącego zarządzać i się zachowywać "przyjemnie" ?

Btw to ile jest kosztów niekwalifikowanych na ostatnich projektach GUGIKu ? Taki znacznik efektywności zarządzania. Ile ten ubustwiany gość z brodą będzie nas kosztował ? Może geoforum zapyta o rozliczenie projektów GUGiK ?

Fan bezwzględnie zawsze i bez przerwy. Wolę śmieszka koleżkę, który był współtwórcą zmian prawa z 2012r. i i 2014r. i świetnie zarządzał firmą ze Szczecina, niż tego nieprzyjemnego gościa z brodą.

... Proponuję kogośz geosytemu ostatnio czytałem, że osiągają wspaniałe wyniki ;). Dodatkowo podgiki pracujące na geosystem nie mają sobie równych ;). Choć pewnie podatnicy nie będą zadowoleni jak się dowiedzą ile kosztują te "usługi.

Trzeba mu to przyznac. Skutecznie wytwarza wms i skuteczne wkurza ludzi dookoła w dużej zresztą liczbie. I to chyba tyle na temat skuteczności. Natomiast skuteczność pozyskania i utrzymania przy sobie współpracowników raczej jest niska. Do obsadzenia są dwa etaty zastępców, więc czytanie ze zrozumieniem swojego statutu też szwankuje.

Przecież GGK nie jest po to by być miłym dla pracowników. Ma być skuteczny, ma działać i robic co trzeba.zobaczymy co zdziała. Pracownicy GUGiK woleliby Jacka fircyka biznesmena?

Się miewa miało być.

A jak się przepraszam może Ewa rozliczenie projektów unijnych. Rozliczono, zatwierdzono i skontrolowano wykonane wskaźniki ? Jak nie to obawiam się że czyjaś głową będzie musiała pojawić się na tacy. A została tylko jedna.

No jak to ma nie być telenowela, skoro wszystko odbywa się Na Wspólnej ? :):)

jak na razie to największy problem ze wszystkim mają komentatorzy składający się podobno z byłych, obecnych i przyszłych pracowników gugik? A może to po prostu jedna osoba ma problem z osobą? Ptaszki ćwierkają, że podobno Waldemar też odwołał Grażynkę, a wcześniej Jacka. Czy to prawda? Tego dowiemy się w następnym odcinku...

A dlaczego ministrze ? Podsekretarzem ktoś został ? Kto z tym ministrem wyskoczył ?

Panie Ministrze dlaczego nie słuchasz głosu ludu?! Lud wie lepiej czego trzeba Ministrowi!

No to może jeszcze warto skład zespołów zaktualizować. Ptaszki ćwierkają że nieaktualne po mazaniu czerwonym długopisem GGK. Tylko czy skoro wszyscy mają problem z jednym człowiekiem to problemem są wszyscy czy ten człowiek ?

Praca w GUGiK Niestety, pracując w GUGiK-u rzeczywiście można zdrowie stracić (tak było, jest i pewnie będzie).

Klamstwo Na dzisiejszym spotkaniu Dyrektor Generalny powiedzial że to Pan Prezes sam złożył rezygnacje a to jednak GGK pozbył się pana Prezesa. Wstyd

Zgadzam się, codzienna współpraca z obecnym GGK może się na zdrowiu odbić.

Od Początku roku już to nie było w gugiku. Podobno mocno się ściął z Waldemarem.

oj forum forum nie ma nić o powodach, może człowiek z przyczyn zdrowotnych złożył wniosek o odwołanie, a forumowi eksperci już wszystko wiedzą. A co na korytarzach w głównym urzędzie się na ten temat mówi?

Zaprawdę powiadam Wam, nikt nie wie jakie dno osiągnie jeszcze polska geodezja i za kim jeszcze będziemy tęsknić jako za Ludzkim Panem. Jedno co jest pewne to to, że będzie gorzej bo nie ma żadnego powodu czy pretekstu aby miało być lepiej.

Do geo Jackowi już dziękujemy.

To czas na kolejny nabór na wiceprezesów. Ciekawe czy przed wyborami do sejmu się wyrobią ?

Dobrze się składa Geomar złożył winosek o upadłość, Jacek szuka pracy, nada się?

waldemar standaryzuje usługi geosystemu, bawi się modelami 3d... nowoczesność pełna gębą za pieniądze podatników. :-) zespołów tyle... a w nich sami spece... a jak ktoś zadaje niewygodne pytania, to kończy współpracę. :-)

Da sie A ja znam takich co się dogadują ????

Pracownik ale ty jakoś wytrzymujesz, to nie jest źle.

Nikt kogo znam nie wytrzyma z Waldemarem. Cud że są jeszcze jacyś dyrektorzy.

53 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt