Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-07-19| Ludzie, Instytucje

Specjalista ds. kontroli i nadzoru nowym zastępcą dyrektora w GUGiK

Od zeszłego tygodnia nowym zastępcą dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii jest Daniel Kraszewski.


Specjalista ds. kontroli i nadzoru nowym zastępcą dyrektora w GUGiK

Jest on absolwentem socjologii polityki i stosunków międzynarodowych SGGW. Ukończył również podyplomowe studia menadżerskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Daniel Kraszewski ma 10-letnie doświadczenie zawodowe związane z kontrolą, audytem i nadzorem nad projektami finansowanymi ze środków publicznych (w tym funduszy strukturalnych) oraz kilkuletnie w tworzeniu struktur zespołów projektowych i zarządzaniu nimi. Posiada wiedzę z zakresu zasad zarządzania finansowego oraz kwalifikowalności wydatków w ramach wsparcia UE. Przeprowadził blisko 200 kontroli projektów, których wartość przekroczyła 2 miliardy złotych.
Daniel Kraszewski pracował w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (był m.in. przedstawicielem NCBiR w komitetach inwestycyjnych w ramach funduszy inwestycyjnych Bridge Alfa) oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego.
Stanowisko zastępcy dyrektora w GUGiK objął 9 lipca.

Przypomnijmy, że w pierwszych dniach lipca nowym zastępcą dyrektora Departamentu Informacji o Nieruchomościach w GUGiK został Rafał Władziński.

Z kolei od marca br. zastępcą dyrektora Departamentu Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej jest Monika Michalak, absolwentka WGiK PW (2004 r.), która zaraz po studiach rozpoczęła pracę w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. W 2007 r. przebywała w Barcelonie, gdzie uczestniczyła w rocznym programie „Ciència Tecnologia Aeroespacial” realizowanym przez Universitat Politècnica de Catalunya. Po powrocie w 2008 r. została kierownikiem Wydziału Fotogrametrii CODGiK. Od czerwca 2016 r. pełniła także funkcję koordynatora zespołów technicznych w projekcie CAPAP po stronie CODGiK.

Źródło: GUGiK, DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS