Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-04| Geodezja, GIS, Firma, Software, Imprezy

Zaproszenie na IX konferencję o nowoczesnych technologiach w PODGiK

Właśnie ruszyły zapisy na kolejną, dziewiątą już edycję konferencji technicznej pt. „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”. Wydarzenie organizowane przez firmę Geo-System odbędzie się w dniach 5–7 czerwca w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w podwarszawskiej Jachrance.


Zaproszenie na IX konferencję o nowoczesnych technologiach w PODGiK

Konferencja przeznaczona jest dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych do prowadzenia zasobu i jego udostępniania w internecie. W tym roku przewidziano warsztaty szkoleniowe oraz trzy sesje referatowe. Szczegółowe informacje o poruszanych zagadnieniach pojawią się wkrótce.

Koszt uczestnictwa (z noclegiem, wyżywieniem i wszystkimi materiałami) to:
• 1000,00 zł + 23% VAT w przypadku zakwaterowania w pokoju dwuosobowym,
• 1400,00 zł + 23% VAT w przypadku zakwaterowania w pokoju jednoosobowym.

Zapisy i dodatkowe informacje nt. konferencji dostępne są na stronie internetowej www.podgik.pl.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu Geoforum.pl.

• Najlepszy PODGiK w technologii iGeoMap/ePODGiK

Firma Geo-System ogłosiła także kolejną edycję plebiscytu na „Najlepszy PODGiK pracujący w technologii iGeoMap/ePODGiK”. Do 1 czerwca każdy użytkownik technologii iGeoMap/ePODGiK może przyznać punkty w skali od 0 do 10 ośrodkom, w których zgłaszał elektronicznie prace geodezyjne w okresie od 1 września 2023 r. do 30 maja 2024 r. Wyniki głosowania podane zostaną do wiadomości podczas drugiego dnia konferencji. Wtedy też zostaną wręczone okolicznościowe statuetki dla 3 ośrodków, które uzyskają największą liczbę punktów.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji konkursu zwyciężył PODGiK w Pruszkowie. Na podium znalazły się ponadto ośrodki w Wejherowie i Wołominie.

Źródło: Geo-System


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS