Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-09-27| GNSS, Geodezja, Sprzęt

Premiera odbiornika GNSS Trimble R580

Oferta odbiorników GNSS firmy Trimble została rozszerzona o nowy model – R580. Jak zapewnia producent, instrument umożliwia szybkie i łatwe pozycjonowanie z centymetrową dokładnością oraz zwiększa wydajność pracy w terenie.


Premiera odbiornika GNSS Trimble R580

Odbiornik sparujemy z dowolnym urządzeniem mobilnym, niezależnie od systemu operacyjnego. Można go także zamontować na tyczce, pojeździe lub plecaku.
Najważniejsze cechy R580 to:
• silnik ProPoint pozwalający na mierzenie punktów w trudnych warunkach – pod drzewami czy w pobliżu budynków;
• technologia EVEREST Plus umożliwiająca identyfikację i usuwanie niepożądanych sygnałów w celu zwiększenia dokładności i pewności danych;
• technologia Maxwell 7 zapewniające szybkie przetwarzanie danych, zapobiegająca fałszywym odczytom oraz umożliwiająca śledzenie wszystkich dostępnych konstelacji GNSS;
• obsługa korekt Trimble RTX, które ułatwiają pracę w terenie oraz przepływ danych.

– Trimble R580 to rozwiązanie zapewniające niezawodną dokładność pomiarów w terenie – zapewnia Chris Trevillian, dyrektor ds. zarządzania produktem w Trimble Geospatial. – Pozwala na precyzyjne pozycjonowanie nawet w trudnych warunkach – podkreśla.

Źródło: Trimble


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS