Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-01-25| Przetargi

Żandarmeria zamawia pomiarowe drony do analiz kryminalistycznych

Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej chce kupić aż 19 bezzałogowców na potrzeby obrazowania miejsc zdarzeń.


Żandarmeria zamawia pomiarowe drony do analiz kryminalistycznych <br />
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Ogłoszony właśnie przetarg na te maszyny podzielono na dwie części. Przedmiotem pierwszej jest dron wyposażony w lotniczy skaner laserowy. Żandarmeria wymaga, by lidar miał zasięg powyżej 300 metrów, rejestrował przynajmniej trzy odbicia i był zintegrowany z kamerą o matrycy 24 Mpx. Dostarczona wraz z nim maszyna ma pozwalać na przynajmniej półgodzinny lot. Wraz ze sprzętem wykonawca ma także zapewnić oprogramowanie do obróbki chmury punktów oraz zdjęć.

Przedmiotem drugiej części przetargu jest dostawa 18 bezzałogowych wirnikowców o wadze do 900 g. Mają one być wyposażone w kamerę o matrycy nie gorszej niż 20 Mpx i pozwalać na realizację misji trwających do 40 minut.

Maszyny powinny zostać dostarczone w pół roku od podpisania umowy.

Oferty można składać do 21 lutego.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS