Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-12-09| GIS, Firma, Ludzie

Nowy dyrektor finansowy w Esri Polska

Z początkiem 2023 roku rolę dyrektora ds. finansowych w Esri Polska obejmie Bartosz Kępa. Na stanowisku tym zastąpi Małgorzatę Dębowczyk, która zajmowała je przez ostatnie 4 lata.


Nowy dyrektor finansowy w Esri Polska

Bartosz to doświadczony specjalista z zakresu finansów i kontrolingu w obszarze spółek z sektora IT. Przez ostatnie sześć i pół roku pracował jako dyrektor finansowy w firmie ITEO, która wspiera przedsiębiorstwa w tworzeniu produktów i usług cyfrowych oraz digitalizacji procesów biznesowych. Wcześniejsze doświadczenia zdobywał m.in. w spółce Vattenfall – jednej z czołowych firm z obszaru energetyki w Europie – gdzie zajmował szereg stanowisk związanych z obszarem finansów. Bartosz Kępa do zespołu Esri Polska dołączył już 1 grudnia br., by sukcesywnie i w sposób płynny przejmować zadania związane z jego nowym stanowiskiem pracy.

– Liczę, że zarówno dla mnie, jak i dla Esri Polska, zmiana ta będzie impulsem do dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów – przyznaje Bartosz Kępa. – Technologie bazujące na geolokalizacji otwierają szerokie możliwości poradzenia sobie z szeregiem wyzwań, jakie niesie współczesność i oferują biznesowi wejście na zupełnie nowy poziom funkcjonowania. Stąd mam nadzieję, że moje zaangażowanie pozwoli firmie jeszcze lepiej wykorzystać nowe możliwości rozwoju, jakie się przed nią otwierają.

Piastująca dotąd stanowisko CFO w Esri Polska Małgorzata Dębowczyk zakończy współpracę z firmą z dniem 31 grudnia 2022 r.

– Jestem spokojna, przekazując swoje obowiązki tak doświadczonemu menedżerowi, bo wiem, że obszar finansów w Esri Polska pozostawiam w dobrych rękach – przyznaje Małgorzata Dębowczyk. – Zarówno mojemu następcy, jak i firmie życzę samych sukcesów. Minione cztery lata były dla mnie bardzo ważnym czasem w mojej karierze, pełnym wyzwań i ważnych doświadczeń, za co chciałabym bardzo podziękować wszystkim koleżankom i kolegom.

Źródło: Esri Polska, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS