Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-03| GIS, Firma, Software

Nowi członkowie zarządu Esri Polska

Do zarządu polskiego oddziału Esri Polska – wyłącznego dystrybutora rozwiązań GIS Esri Inc. – dołączyły dwie osoby: Małgorzata Grzywacz i Bogdan Zawiśliński. To odpowiedź na sukcesywny rozwój firmy skutkujący zwiększaniem się liczby zatrudnionych specjalistów i rozbudową struktur biznesowych.


Nowi członkowie zarządu Esri Polska <br />
Małgorzata Grzywacz i Bogdan Zawiśliński
Małgorzata Grzywacz i Bogdan Zawiśliński

Małgorzata Grzywacz od 2015 roku pełni w Esri rolę dyrektor marketingu, którą obecnie połączyła z członkostwem w zarządzie firmy. Z branżą IT związana od wielu lat, wcześniej pracowała m.in. w Hewlett Packard Enterprise. Absolwentka marketingu i zarządzania na SGH oraz psychologii społecznej na SWPS. Jest ekspertem w tworzeniu strategii marketingowych i budowaniu wizerunku marki.

Z kolei Bogdan Zawiśliński z polskim oddziałem Esri związany jest od 18 lat. Od października 2021 roku zajmuje stanowisko dyrektora sprzedaży. Jest majorem rezerwy, który swoją karierę wojskową zakończył w 2004 roku. Przez wiele lat służył w strukturach obecnego Szefostwa Rozpoznania Geoprzestrzennego. Absolwent i były wykładowca Wojskowej Akademii Technicznej. Jego specjalizacja to wykorzystanie GIS w analizach wywiadowczych, rozpoznawczych, kryminalnych i zarządzaniu kryzysowym.

W efekcie rozszerzenia zarząd Esri Polska składa się obecnie z czterech członków. Rolę dyrektor zarządzającej od ubiegłego roku pełni Agnieszka Nosal, a Małgorzata Dębowczyk piastuje stanowisko dyrektora ds. finansów i administracji. Poszukiwany jest dyrektor usług i wdrożeń GIS.

Polski oddział Esri nieustannie wzmacnia swoje kompetencje doradcze, utrzymując stabilną pozycję lidera na rynku rozwiązań systemów informacji geograficznej (GIS). Za dużą część kontraktów spółki odpowiadają organy administracji centralnej, samorządowej oraz spółki infrastrukturalne, które wykorzystują rozwiązania GIS w praktycznie każdym obszarze działalności. Udział w strukturze przychodów firmy mają też takie sektory jak: transport, środowisko, biznes, edukacja czy obronność.

Esri wspiera zrównoważony rozwój świata, a oprogramowanie wykorzystywane jest również w trakcie globalnych kryzysów, takich jak np. pandemia koronawirusa. W tym roku Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, które dzięki współpracy z Esri Polska uruchomiło System GISCOVID-19 wspierający walkę z pandemią, otrzymało Special Achievement in GIS Award (SAG). To najbardziej prestiżowa nagroda w obszarze GIS na świecie. Rozwiązanie, bazujące na oprogramowaniu Esri ArcGIS, umożliwiło m.in. monitorowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz koordynację działań podejmowanych przez administrację centralną i samorządową.

Źródło: Esri Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS