wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-23| Geodezja, Przetargi

Tarnów chce wykorzystywać mobilny system skanowania do aktualizacji BDOT

Urząd Miasta Tarnowa ogłosił przetarg na dostawę mobilnego zestawu do skaningu 3D i wideorejestracji.


Tarnów chce wykorzystywać mobilny system skanowania do aktualizacji BDOT <br />
fot. Wikipedia/Maatex
fot. Wikipedia/Maatex

Jak czytamy w dokumentacji zamówienia, system posłuży do skanowania szczegółów terenowych oraz inwentaryzacji pasa drogowego, obiektów budowlanych i geoinżynieryjnych, a także na potrzeby uzupełnienia bazy BDOT. Zestaw ma składać się ze skanera impulsowego mierzącego z prędkością przynajmniej 500 tys. pkt/s na dystansie minimum 330 metrów, z dokładnością nie gorszą niż 6 mm na 100 m.

Przedmiotem zamówienia jest także dostawa oprogramowania, które umożliwi automatyczne rejestrowanie skanów w trybie „chmura do chmury” oraz tworzenie siatki mesh.

Urządzenie ma być dostarczone do Wydział Geodezji i Nieruchomości Urzędu Miasta Tarnowa najpóźniej 2 miesiące od podpisania umowy. Oferty można składać do 30 czerwca.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
nuda na urzędzie Tak nudno na urzędzie to się chłopaki trochę rozerwią, a potem się "popsuje" i sprzeda się zaprzyjażnionej firmie. A tak nawiasem Gmina miasta Tarnów prowadzi działalność geodezyjną?. Kto będzie sporządzał operaty do wprowadzenia zmian w bazach w ODGiKu.
odpowiedz zgłoś
pięknie nie ma to jak kupić system za cenę wyższą, niż kilkukrotne zeskanowanie całego miasta
odpowiedz zgłoś
Szacun Dla czlowieka, ktory wcisnal im ten system, cos czuje ze za dwa trzy lata, by nie miec kontroli z NIKu beda robic po trzy ulice na rok, tylko dla sztuki
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS