wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-09| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software

Skanowanie Laserowe 2021 już do pobrania!

Z Geoforum.pl można już pobrać najnowsze wydanie bezpłatnego niezbędnika „Skanowanie Laserowe 2021”. Znajdziemy w nim zestawienie 127 skanerów 3D, 61 aplikacji do obróbki chmur punktów oraz różnorodne artykuły o tematyce lidarowej.


Skanowanie Laserowe 2021 już do pobrania!

Gdybyśmy dekadę temu napisali, że skanery laserowe staną się powszechnym wyposażeniem firmy geodezyjnej, nasi Czytelnicy zapewne popukaliby się w czoło. Oczywiście dziś lidar wśród geodetów wciąż nie jest standardem, ale perspektywa zmiany tego stanu rzeczy chyba nikogo już nie dziwi. Jakże mogłoby być inaczej, skoro skanery laserowe montowane są już nawet w seryjnych smartfonach i tabletach. Jakby tego było mało, do pracy na chmurze punktów nie trzeba już drogiego i trudnego w obsłudze oprogramowania, bo wystarczy darmowa i otwarta aplikacja QGIS. A wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to dopiero początek popularyzacji lidarów. Już teraz każdy przedsiębiorca czy urzędnik powinien więc pomyśleć, jak chmura punktów może usprawnić jego pracę.

By w tym pomóc, oddajemy w Państwa ręce kompleksowe zestawienie lidarowych produktów w ofercie krajowych dystrybutorów, a także różnorodne artykuły, które pokazują, jak z sukcesem wykorzystywać te innowacje w praktyce. Zachęcamy też do śledzenia Geoforum.pl, gdzie na bieżąco opisujemy wszelkie nowinki z tego rynku. Warto trzymać rękę na pulsie, bo technologia ta zmienia się coraz szybciej.

Pobierz SKANOWANIE LASEROWE 2021 w formie interaktywnego flipbooka lub pliku PDF

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS