wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-22| Teledetekcja, Przetargi

GUGiK zamawia lotnicze skanowanie laserowe

Pozyskanie danych wysokościowych w technologii lotniczego skanowania laserowego dla fragmentów trzech województw jest przedmiotem przetargu ogłoszonego właśnie przez GUGiK.


GUGiK zamawia lotnicze skanowanie laserowe <br />
Chmura punktów ALS dla Wałbrzycha (fot. Geoportal.gov.pl)
Chmura punktów ALS dla Wałbrzycha (fot. Geoportal.gov.pl)
GUGiK zamawia lotnicze skanowanie laserowe <br />
Podział zamówienia na części (źródło: SWZ)
Podział zamówienia na części (źródło: SWZ)

Prace podzielono na dwie części. W ramach pierwszej dane wysokościowe w standardzie 1 (tj. bazujące na chmurze punktów o gęstości 4 pkt/m kw.) mają zostać pozyskane dla sporej części województwa dolnośląskiego. W standardzie 2 (tj. na podstawie chmury 12 pkt/m kw.) przygotowane zostaną z kolei dane dla Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Legnicy, Świdnicy, Lubina oraz Głogowa.

Część 2 obejmuje natomiast dane w standardzie 1 dla fragmentów województw opolskiego i śląskiego, a także dane w standardzie 2 dla Raciborza.

W ramach obu części należy zarówno pozyskać chmurę punktów, jak i opracować na jej podstawie numeryczne modele terenu i pokrycia terenu. Prace mają zostać zrealizowane do połowy grudnia br.

Oferty można składać do 3 sierpnia. Wadium wynosi 57 tys. zł dla cz. I oraz 25 tys. zł dla cz. II.


Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w geodezji i kartografii? Zapisz się na newsletter!

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS