wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-08| Geodezja, GIS, Mapy, Imprezy

Zapowiedź wideokonferencji GUGiK o geodezji w planowaniu przestrzennym

16 czerwca odbędzie się otwarta wideokonferencja głównego geodety kraju pod hasłem „Udział geodezji w procesie cyfryzacji planowania przestrzennego”.


Zapowiedź wideokonferencji GUGiK o geodezji w planowaniu przestrzennym

Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla samorządów. W programie zaplanowano wystąpienia poświęcone: infrastrukturze danych przestrzennych w Polsce, usługom danych przestrzennych, cyfryzacji planowania przestrzennego, a także wykorzystaniu danych geodezyjnych oraz Geoportalu w tych działaniach. Na koniec przewidziano dyskusję.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 10:00 – 14:00 na platformie Zoom.

Szczegóły

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Prosimy NIE Po raz setny te same prezentację, po raz setny chaos, Krzyki, przerywanie innym prelegentom, poprawianie, strofowanie, po raz setny opowieści w wąsach, integracjach i całym tym oglądactwie, które nie stanowi nawet jednego kroku w prawdziwie cyfrowo realizowanej e-usłudze, po raz setny pytanie po co i dla kogo naprawdę są te spotkania ? Prosimy NIE !!!
 3 
 9 
odpowiedz zgłoś
odp: Prosimy NIE Zamiast wąsach oczywiście WMS'ach. Prosimy NIE!!!
 3 
 4 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Prosimy NIE W takiej sytuacji proszę nie uczestniczyć w konferencji po raz setny. Mało kto wie, że urzędnicy z gmin nie uczestniczą w konferencjach dla służby geodezyjnej
 4 
 1 
zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS