wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-09-08| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Intergeo już za miesiąc

7 października w Berlinie ruszają jubileuszowe, 20. międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo. Nie zabraknie na nich polskich firm.


Intergeo już za miesiąc <br />
fot. Hinte GmbH
fot. Hinte GmbH

Jak dotychczas, swój udział w imprezie zapowiedziało 495 wystawców – producentów sprzętu i oprogramowania pomiarowego, usługodawców czy organizacji. Wśród nich czterech pochodzi z Polski. Dwóch, Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne SA oraz Fotomapy z Grodziska Dolnego k. Leżajska, to już stali bywalcy tej imprezy. Debiutantami będą natomiast firmy Lamigo z Gorzowa Wielkopolskiego – producent i importer urządzeń pomiarowych, oraz Polkart z Warszawy – spółka działająca w branży geodezyjnej, fotogrametrycznej i kartograficznej, w tym dystrybutor pakietu oprogramowania GXP firmy BAE Systems.

Targi Intergeo potrwają trzy dni (7-9 października) i towarzyszyć im będzie wiele imprez, w tym: kongres Intergeo, niemiecka konferencja INSPIRE, konferencja EUROGI imaGIne (organizowana przez European Umbrella Organisation for Geographic Information), a także XX Międzynarodowe Polsko-Czesko-Słowackie Dni Geodezji.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS