wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
BARI '76
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-09-08| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Intergeo już za miesiąc

7 października w Berlinie ruszają jubileuszowe, 20. międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo. Nie zabraknie na nich polskich firm.


Intergeo już za miesiąc <br />
fot. Hinte GmbH
fot. Hinte GmbH

Jak dotychczas, swój udział w imprezie zapowiedziało 495 wystawców – producentów sprzętu i oprogramowania pomiarowego, usługodawców czy organizacji. Wśród nich czterech pochodzi z Polski. Dwóch, Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne SA oraz Fotomapy z Grodziska Dolnego k. Leżajska, to już stali bywalcy tej imprezy. Debiutantami będą natomiast firmy Lamigo z Gorzowa Wielkopolskiego – producent i importer urządzeń pomiarowych, oraz Polkart z Warszawy – spółka działająca w branży geodezyjnej, fotogrametrycznej i kartograficznej, w tym dystrybutor pakietu oprogramowania GXP firmy BAE Systems.

Targi Intergeo potrwają trzy dni (7-9 października) i towarzyszyć im będzie wiele imprez, w tym: kongres Intergeo, niemiecka konferencja INSPIRE, konferencja EUROGI imaGIne (organizowana przez European Umbrella Organisation for Geographic Information), a także XX Międzynarodowe Polsko-Czesko-Słowackie Dni Geodezji.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt