wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-10-12| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Organizatorzy o Intergeo 2013

Zakończone w czwartek międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo (Essen, 8-10 października) przyciągnęły w tym roku 16 tys. uczestników.


Organizatorzy o Intergeo 2013

To mniej więcej tyle samo co rok temu. Mniej było za to wystawców. W zeszłym roku swoją ofertę prezentowało 520 firm i instytucji, a w tym – 505. Badanie ankietowe pokazało, że 95% z nich jest zadowolonych z udziału w targach.

W ocenie organizatora, tegoroczną edycję wyróżniała m.in. wyjątkowo duża frekwencja wśród studentów. Pokazuje to, że różnie inicjatywy mające zachęcić młode talenty do pracy w szeroko rozumianej branży geoprzestrzennej daję wymierne efekty. Jak nigdy wcześniej, targi oraz towarzysząca im konferencja koncentrowała się w tym roku na ważnych społecznych problemach – rewitalizacji miast, zmianach klimatu, wyzwaniach demograficznych czy rewolucji na rynku energii – dodaje organizator.

Kolejna, już 20. edycja targów odbędzie się znacznie bliżej polskiej granicy, bo w Berlinie (7-9 października 2014 r.). Wcześniej planowana jest edycja euroazjatycka, czyli Intergeo East (Stambuł, 27-29 kwietnia 2014 r.).

Więcej o tym, co można było zobaczyć na tegorocznych targach Intergeo, w listopadowym wydaniu miesięcznika GEODETA oraz w zaktualizowanych fotogaleriach na Geoforum.pl:
tachimetry i odbiorniki GNSS,
fotogrametria i skanowanie laserowe,
różności.

Źródło: Hinte, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt