wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-10-12| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Organizatorzy o Intergeo 2013

Zakończone w czwartek międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo (Essen, 8-10 października) przyciągnęły w tym roku 16 tys. uczestników.


Organizatorzy o Intergeo 2013

To mniej więcej tyle samo co rok temu. Mniej było za to wystawców. W zeszłym roku swoją ofertę prezentowało 520 firm i instytucji, a w tym – 505. Badanie ankietowe pokazało, że 95% z nich jest zadowolonych z udziału w targach.

W ocenie organizatora, tegoroczną edycję wyróżniała m.in. wyjątkowo duża frekwencja wśród studentów. Pokazuje to, że różnie inicjatywy mające zachęcić młode talenty do pracy w szeroko rozumianej branży geoprzestrzennej daję wymierne efekty. Jak nigdy wcześniej, targi oraz towarzysząca im konferencja koncentrowała się w tym roku na ważnych społecznych problemach – rewitalizacji miast, zmianach klimatu, wyzwaniach demograficznych czy rewolucji na rynku energii – dodaje organizator.

Kolejna, już 20. edycja targów odbędzie się znacznie bliżej polskiej granicy, bo w Berlinie (7-9 października 2014 r.). Wcześniej planowana jest edycja euroazjatycka, czyli Intergeo East (Stambuł, 27-29 kwietnia 2014 r.).

Więcej o tym, co można było zobaczyć na tegorocznych targach Intergeo, w listopadowym wydaniu miesięcznika GEODETA oraz w zaktualizowanych fotogaleriach na Geoforum.pl:
tachimetry i odbiorniki GNSS,
fotogrametria i skanowanie laserowe,
różności.

Źródło: Hinte, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS