wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-19| GNSS, Sprzęt

Topcon HiPer V już Polsce

Firma TPI wprowadza do sprzedaży najnowszy odbiornik Topcona – HiPer V.


Topcon HiPer V już Polsce

Kolejny model z serii HiPer wyposażono w nową płytę Vanguard z aktywnymi 226 uniwersalnymi kanałami. Są one równoważne ponad 400 kanałom w tradycyjnej technologii. Dodatkową innowacją jest zastosowanie wysokoczułej anteny GNSS Fence (znanej do tej pory z najwyższej serii GR-5). Odbiornik HiPer V, tak jak jego poprzednik HiPer II, wyposażony jest w dwa modemy – radiowy oraz GSM/GPRS najnowszej generacji. Oznacza to, że może pracować jako rover sieciowy (np. z ASG-EUPOS czy TPI NETpro) lub jako baza/rover w klasycznym zestawie RTK.

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt