wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-13| Geodezja, Sprzęt, Firma

W TPI ruszają regionalne wypożyczalnie sprzętu pomiarowego dla budownictwa

Firma TPI rozszerza swoją ofertę o wypożyczenia zestawów pomiarowych dla budownictwa. Wśród oferowanego sprzętu znajdują się: zestawy do niwelacji optycznej, laserowej, teodolity, lasery krzyżowe, niwelatory liniowe/rurowe (do układania rurociągów wod.-kan.) oraz sprzęt wspierający prace systemów sterowania maszyn (niwelatory laserowe dalekiego zasięgu, laserowe czujniki maszynowe) – wszystko znanych i cenionych za dokładność i niezawodność marek Topcon i Nivel System.


W TPI ruszają regionalne wypożyczalnie sprzętu pomiarowego dla budownictwa

Sprzęt w TPI przed wypożyczeniem jest sprawdzany i w razie potrzeby rektyfikowany, dzięki czemu klient ma pewność poprawnych pomiarów w terenie. Sprzęt można wypożyczyć w jednym z 6 regionalnych biur TPI (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków i Rzeszów) lub za pośrednictwem sieci dystrybucji TPI (wykaz punktów sprzedaży znajduje się na www.tpi.com.pl).

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt