wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-11| Software, Imprezy

Zapowiedź Forum Użytkowników C-GEO na Szkole Pomiarów TPI

Podczas tegorocznej edycji Szkoły Pomiarów TPI (Rowy, 17-19 kwietnia) odbędzie się również Forum Użytkowników oprogramowania C-GEO.


Zapowiedź Forum Użytkowników C-GEO na Szkole Pomiarów TPI

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych zmianami, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie do C-GEO i innych aplikacji firmy Softline. Na Szkole przedstawione zostaną nowości, jakie mają pojawić się w bieżącym roku. Podczas Forum będzie też okazja do rozmów na tematy związane z obsługą programu, a także będzie można zgłaszać własne propozycje i uwagi dotyczące programu. Na osób chcących nauczyć się nowych opcji i możliwości zorganizowano również warsztaty praktyczne.

Źródło: Softline, TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt