wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-08| Geodezja, Sprzęt, Firma

TPI sprawdzi i zrektyfikuje niwelator na poczekaniu

Firma TPI zwiększa liczbę punktów oferujących tę usługę serwisową w atrakcyjnej cenie. Bez względu na markę każdy niwelator optyczny, teodolit czy tachimetr zostanie sprawdzony i zrektyfikowany na specjalistycznym kolimatorze serwisowym do rektyfikacji instrumentów optycznych w regionalnych punktach serwisowych TPI (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków i Rzeszów).


TPI sprawdzi i zrektyfikuje niwelator na poczekaniu

Każdy instrument pomiarowy, aby zapewnić dokładność pomiaru powinien być sprawdzany przed każdym pomiarem i regularnie rektyfikowany. Rektyfikacja zawsze musi być przeprowadzona po upadku czy stwierdzeniu błędnych pomiarów – w takich przypadkach liczy się szybka i skuteczna pomoc.

W przypadku niwelatorów optycznych usługa dostępna jest także za pośrednictwem sieci dystrybucji TPI. Sprzęt po sprawdzeniu i rektyfikacji wyposażony jest w certyfikat rektyfikacji potwierdzający poprawność pomiarów.

W ofercie usług znajduje się sprawdzenie i rektyfikacja niwelatora optycznego (99 zł netto) oraz teodolitu i tachimetru (250 zł netto). W przypadku wykrycia usterek sprzętu w procesie sprawdzania, klient jest informowany o ewentualnych kosztach naprawy, po akceptacji kosztów sprzęt jest naprawiany w serwisie TPI.

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt