wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-31| GIS, Mapy, Przetargi

Kto będzie szkolił z BDOT?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozpisał przetarg o wartości 3,1 mln zł netto (w tym zamówienie podstawowe ponad 2 mnl zł) na przeprowadzenie szkoleń z bazy danych obiektów topograficznych. Oferty można składać do 8 marca br.


Kto będzie szkolił z BDOT? <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Zamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń dla 60 pracowników służby geodezyjnej i kartograficznej oraz 300 użytkowników BDOT. Ich tematyka będzie dotyczyła zastosowania bazy danych obiektów topograficznych w pracy administracji publicznej, instytucji naukowo-badawczych oraz przedsiębiorstw. Wykonawca będzie miał również za zadanie opracowanie w formie prezentacji multimedialnych przykładów tzw. dobrych praktyk wykorzystania BDOT w różnych instytucjach.

Termin realizacji zamówienia: 1 rok. Wadium wynosi 20 tys. zł. Kryterium wyboru oferty będzie jedynie cena.

Przetarg jest zrealizowany w ramach projektu „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych (GBDOT) wraz z krajowym systemem zarządzania” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Źródło: GUGiK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Faktycznie , data dodania na stronie BIP GUGiK - 2012-01-31 13:34. Zwracam honor :)
odpowiedz zgłoś
Teraz jest ale wczoraj jak ukazała się informacja na geoforum nie było.
odpowiedz zgłoś
@PS W aktualnościach może i cisza, ale ogłoszenie JEST na stronie GUGiK: zakładka BIP -> Zamówienia publiczne -> Zamówienia publiczne 2012r -> powyżej 14000 euro
odpowiedz zgłoś
Linek Może na prosic linka? Bo na stronie GUGIK cisza.
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS