wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

SKLEPY


Standardowy wpis w dziale Sklepy i Serwisy kosztuje 640 zł plus VAT


Maxnet Lech Wereszczyński

Maxnet Lech Wereszczyński
Maxnet Lech Wereszczyński
Maxnet Lech Wereszczyński
ul. Walecznych 11/1
03-916 WARSZAWA
tel. (22) 617-33-73

www.eu-maxnet.pl

Przedstawiciel Hemisphere i Carlson w Polsce.

Firma MAXNET Lech Wereszczyński oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń/systemów pozycjonowania GNSS firm HEMISPHERE i Carlson oraz oferuje profesjonalne oprogramowanie geodezyjne.

W naszej ofercie znajdują się:

• Odbiorniki GPS-RTK/RTN GNSS
• Odbiorniki GNSS typu kompasowego
• Odbiorniki DGPS
• Anteny GNSS
• Różnorodne komponenty OEM/GPS
• używany sprzęt do pomiarów satelitarnych i klasycznych firm Leica oraz Trimble
• sprzęt satelitarny GNSS firmy PREXISO z grupy Hexagon

Wszystkie produkty firmy HEMISPHERE bazują na płytach głównych własnej produkcji. Jest to firma projektująca i wytwarzająca produkty na bazie własnych autorskich opatentowanych rozwiązań. Produkty firmy HEMISPHERE i Carlson charakteryzuje: innowacyjność, wysoka jakość, duża wydajność pracy, świetna charakterystyka techniczna, a równocześnie są to produkty oferowane w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy profesjonalny serwis wszystkich urządzeń/systemów znajdujących się w ofercie firmy HEMISPHERE GNSS.

Autoryzowany serwis firmy HEMISPHERE GNSS: Mgr inż. Jerzy Geras, ul. Ciołka 35/78, 01-445 Warszawa.

Firma HEMISPHERE projektuje oraz wytwarza innowacyjne produkty GNSS dla branży geodezyjnej, sektora budowlanego, nawigacji morskiej, pozycjonowania maszyn rolniczych, oraz dla wielu innych zastosowań. Główne działy firmy dotyczące rozwoju produktów, sprzedaży, oraz marketingu zlokalizowane są w Arizonie, Kansas (U.S.A.) oraz w Brisbane (Australia).dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze shop

Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS