Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

SKLEPY


Standardowy wpis w dziale SKLEPY lub SERWISY kosztuje 940 zł plus VAT


Maxnet Lech Wereszczyński

Maxnet Lech Wereszczyński
Maxnet Lech Wereszczyński
Maxnet Lech Wereszczyński
ul. Walecznych 11/8
03-916 WARSZAWA
tel. (22) 561 07 84

www.eu-maxnet.pl

Przedstawiciel firm GINTEC oraz HEMISPHERE GNSS.

Firma MAXNET Lech Wereszczyński oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń/systemów pozycjonowania GNSS firm GINTEC i HEMISPHERE GNSS.

W naszej ofercie znajdują się:

• Odbiorniki GPS-RTK/RTN GNSS
• Odbiorniki GNSS Vector Compass (umożliwiające również wyznaczanie azymutu)
• Odbiorniki DGPS
• Anteny GNSS
• Różnorodne komponenty OEM/GPS
• Różnorodny używany sprzęt do pomiarów satelitarnych i klasycznych firm Leica oraz Trimble

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować Klientom urządzenia/systemy pozycjonowania GNSS w możliwie jak najatrakcyjniejszych cenach, jednocześnie zapewniając pełne profesjonalne wsparcie techniczne.

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich urządzeń/systemów znajdujących się w ofercie firm GINTEC oraz HEMISPHERE GNSS.

Autoryzowany serwis urządzeń firm GINTEC oraz HEMISPHERE GNSS: Mgr inż. Jerzy Geras, ul. Ciołka 35/78, 01-445 Warszawa.dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy

Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS