Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-04| Geodezja, GIS, Prawo, Edukacja

Podyplomowo o INSPIRE

W marcu br. ruszą studia podyplomowe realizowane w ramach projektu GUGiK pn. „Edukacyjne wsparcie procesu wdrażania dyrektywy INSPIRE w administracji samorządowej…” (POKL INSPIRE).


Podyplomowo o INSPIRE

Studia przeznaczone są dla pracowników administracji rządowej i samorządowej wszystkich szczebli. O przyjęciu zadecyduje profil zawodowy kandydata. W pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które prowadzą sprawy zawiązane z infrastrukturą danych przestrzennych i nie brały dotychczas udziału w innych szkoleniach podstawowych lub eksperckich realizowanych w ramach programu POKL INSPIRE.

Szczegółowy program studiów podyplomowych zostanie opracowany na podstawie ankiety przeznaczonej dla potencjalnych uczestników zajęć. Zawarte w niej pytania dotyczą zainteresowań i umiejętności kandydatów. Dane kontaktowe podane w formularzu posłużą do informowania o dalszym przebiegu rekrutacji.

Studia podyplomowe odbywać się będą w systemie zaocznym (zjazdy w soboty i niedziele). Przygotowano na nich 60 miejsc. Wykłady i ćwiczenia (łącznie 180 godzin) uzupełnią zajęcia w systemie e-learning (120 godzin). Rozpoczęcie studiów zaplanowano na marzec 2012 r. Studia potrwają 4 miesiące i będą bezpłatne. Organizator zapewnia autorskie materiały szkoleniowe, nie pokrywa natomiast kosztów zakwaterowania, wyżywienia i dojazdów na zajęcia.

Źródło: SzkoleniaInspire.gridw.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS