wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-25| Geodezja, GIS, Prawo, Przetargi

GUGiK zamawia więcej szkoleń

Główny Urząd Geodezji i Kartografii zlecił konsorcjum kierowanemu przez OPEGIEKA Elbląg zorganizowanie dla pracowników administracji publicznej szkoleń uzupełniających dotyczących wdrażania dyrektywy INSPIRE.


GUGiK zamawia więcej szkoleń

Jest to zamówienie uzupełniające w stosunku do rozstrzygniętego we wrześniu 2010 roku przetargu na przeprowadzenie serii szkoleń dla 4150 pracowników administracji samorządowej i rządowej (wartość zamówienia podstawowego: 6,669 mln zł).

Celem projektu jest podniesienie jakości usług i poprawa efektywności działania administracji. Szkolenia przeznaczone są dla urzędników zajmujących się zadaniami związanymi z budową infrastruktury informacji przestrzennej, a także wykorzystującymi dane przestrzenne w codziennej pracy.

Zamówienie uzupełniające, o wartości 797 tys. zł netto, obejmuje organizację i przeprowadzenie szkolenia eksperckiego dla 90 osób oraz dodatkowych szkoleń dla 370 osób w ramach szkolenia podstawowego. Oprócz OPEGIEKA Elbląg prace te zrealizują także Instytut Geodezji i Kartografii oraz Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID Warszawa.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Niskie zainteresowanie? Chyba raczej wysokie zainteresowanie, bo grupa ekspercka została rozszerzona ze 150 osób do 240. Więc raczej chętnych jest dużo. A projekt jest dofinansowany z Unii i ja jako uczestnik nic nie płacę (chyba że nie pojawię się na szkoleniu lub potrzebuję noclegu przed sesją szkoleniową). A pracownicy GUGiK też biorą w szkoleniach eksperckich udział.
odpowiedz zgłoś
do uczestnik nieprawda. Stosując nieco matematyki z końcówki szkoły podstawowej założyć można, że szkolenie eksperckie (a niech mają) jest warte 3 razy więcej niż szkolenie szeregowca. Ile zatem kosztuje jedno szkolenie? 3,7K oraz 1,2K netto :) przy takich głodowych stawkach nawet złotówka nie stanie na modelowanie geodezji.
odpowiedz zgłoś
Konferencja Jak widać koszmarna kwota za udział w konferencji przełożyła się naniskie zainteresowanie, to teraz trzeba ratować to wspaniałe spotkanie:)
odpowiedz zgłoś
III faza Ciekawe czy w III fazie GUGiK nie zechce zamówić szkoleń sam dla siebie i swoich pracowników? Z pewnością BARDZO by się przydały :) Może tylko warto byłoby je zrobić na samym początku...
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS