Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-02| Geodezja, GIS, Przetargi, Kataster

GUGiK zamawia wdrożenie K-GESUT

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg ograniczony o szacunkowej wartości ponad 3,2 mln zł netto na prace związane z budową krajowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (K-GESUT).


GUGiK zamawia wdrożenie K-GESUT <br />
fot. Geoportal Torunia
fot. Geoportal Torunia
Zamówienie będzie realizowane w pięciu etapach obejmujących:
Etap I: przygotowanie dokumentacji zarządczej; przeprowadzenie prac analitycznych i opracowanie: • katalogu obiektów wraz z atrybutami dla K-GESUT na bazie katalogu obiektów bazy danych GESUT, • schematu aplikacyjnego UML i GML dla K-GESUT, • standardu technicznego tworzenia map tematycznych infrastruktury technicznej sieci uzbrojenia terenu.
Etap II: wytworzenie i wdrożenie systemu zarządzania bazą danych K-GESUT, czyli:• opracowanie projektu funkcjonalnego i technicznego systemu zarządzania K-GESUT, • dostarczenie i wdrożenie oprogramowania; • przygotowanie dokumentacji systemu zarządzania K-GESUT, • szkolenia użytkowników.
Etap III: świadczenie usług administracji technicznej.
Etap IV: świadczenie usług asysty powdrożeniowej.
Etap V: świadczenie usług wsparcia gwarancyjnego.

Do kolejnego etapu za zostać zaproszonych 8 wykonawców, którzy otrzymają najwyższe oceny w zakresie doświadczenia zawodowego (w opracowywaniu i wdrażaniu systemów GIS, bazodanowych, wykorzystujących szynę usług). Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać do 30 listopada. Na etapie składania ofert wadium wyniesie 64,5 tys. zł. Kryterium wyboru najkorzystniejszej będzie po połowie cena i koncepcja realizacji. Na wykonanie zamówienia przewidziano 14 miesięcy.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS