wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-20| Geodezja, Przetargi

Ruda Śląska zamawia założenie baz danych GESUT

Urząd Miasta Ruda Śląska ogłosił przetarg nieograniczony na utworzenie obiektów mapy zasadniczej oraz założenie baz danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) w zakresie sieci elektroenergetycznych.


Ruda Śląska zamawia założenie baz danych GESUT

Całość prac należy wykonać w układzie odniesienia PUWG 2000. Z uwagi na wykorzystywane w Biurze Geodety Miasta oprogramowanie, całość prac należy wykonać w oprogramowaniu EwMapa oraz SESUT.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia musi wykazać, iż w okresie ostatnich 3 lat wykonał co najmniej 2 usługi polegające na założeniu Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu dla dowolnego rodzaju sieci na kwotę min. 200 tys. zł brutto każda. Zamawiający wymaga też, aby zamówienie zostało wykonane z należytą kontrolą jakości opracowania. W związku z tym wymagane jest posiadanie wdrożonego systemu zarządzania jakością w zakresie geodezji opartego na normach europejskich ISO 9001 lub równoważnych.

Wymagane wadium: 5 tys. zł. Oferty można składać do 29 lipca 2011 r. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej z nich będzie cena.

Źródło: UM Ruda Śląska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
szukam Szukam ludzi którzy spełniają warunki tego przetargu - chętni niech piszą pod adres pracus755@poczta.fm.
odpowiedz zgłoś
SESUT Ja też mam certyfikat oraz referencje z wykonania sesutu na wszystkie sieci. Do Klusek jak by co to dawaj znać.
odpowiedz zgłoś
Ja mam certyfikat z Geobidu Z tego co pamiętam to jako jeden z pierwszych w Polsce wykonywałem Sesut, było to w 2007r. Szukałem wtedy w Polsce jakiejś firmy która robiła to w Ewmapie i jakoś nie znalazłem. A teraz mógłbym to zrobić, ale te wymagania w SIWZ są śmieszne. Widać przetarg robiony pod konkretnego wykonawcę.
odpowiedz zgłoś
do geodety po to, zeby jedyna słuszna firma w UM spełniała warunki, no i jeszcze to ISO. mogli jeszcze wpisac, ze nalezy byc notowanym na new connect.
odpowiedz zgłoś
Zapisy SIWZ do weryfikacji "[dysponuje] co najmniej 4 osobami, z których każda odbyła kurs lub szkolenie w zakresie obsługi programów EwMapa i SESUT" (fragment SIWZ). Ten zapis jest chyba niedopuszczalny, choć rozumiem dobre intencje Zamawiającego. Obiekty "na warstwach" nie można zasilać wsadowo, tylko samą geometrię i bazy (działek/konturów/użytków). Po co aż 3 geodetów uprawnionych.
odpowiedz zgłoś
5 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS