wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-09-25| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje, Imprezy, Kataster

XV Krajowa Konferencja Rzeczoznawców Majątkowych


„Rola rzeczoznawcy majątkowego w postępowaniu sądowym i administracyjnym” to temat najnowszej Konferencji Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych oraz Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Impreza odbywała się w salach Biblioteki Narodowej w Warszawie (21-23 września). Referaty przygotowane zostały przez wybitnych specjalistów z kręgów administracji, sądownictwa i środowiska rzeczoznawców majątkowych. Dotyczyły one udziału środowiska rzeczoznawców majątkowych w rozwiązywaniu problemów majątkowych państwa (administracji różnych szczebli) i obywateli. Poruszana problematyka omawiana była w kilku grupach tematycznych, w tym m.in.:

konsekwencje nacjonalizacji mienia, rola rzeczoznawców majątkowych w procedurach odszkodowawczych i reprywatyzacyjnych, konsekwencje naruszeń prawa przy nacjonalizacji nieruchomości rolnych, rola wartości nieruchomości w działalności administracji rządowej i samorządowej, wycena dla potrzeb komorniczych i upadłościowych.

Źródło: AW; Materiały Konferencyjne


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt