wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-02-03| GIS, Mapy, Instytucje, Imprezy

Kartografowie na UW o PRL-u, atlasie rolnictwa, BDG oraz nowych mapach i książkachKatedra Kartografii Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza w semestrze letnim na cykl czterech zebrań otwartych, które odbywać się będą w budynku wydziału (ul. Krakowskie Przedmieście 30, sala 20b) w wybrane poniedziałki w godzinach 10:00-12:00.

Podczas pierwszego spotkania (1 marca) płk dr Eugeniusz Sobczyński zaprezentuje referat pt. „Służba Topograficzna Wojska Polskiego w latach 1945 –1990 w okowach radzieckiej doktryny politycznej”. Z kolei 22 marca prof. Jerzy Mazur oraz Marcin Mazur poprowadzą zebranie zatytułowane „Atlas rolnictwa Polski – nowe rozwiązania graficzne”. 12 kwietnia „Koncepcję nowych map opracowywanych na podstawie Bazy Danych Georeferencyjnych” zaprezentują natomiast Maria Andrzejewska, Bartłomiej Bielawski, dr Andrzej Głażewski, dr Paweł J. Kowalski oraz dr hab. Wiesław Ostrowski. Jak co roku, cykl zebrań zamknie prezentacja kartograficznych wydawnictw książkowych oraz nowych map i atlasów. Spotkanie 17 maja poprowadzą Jerzy Ostrowski oraz dr Jerzy Siwek.

Jerzy Siwek (KK UW)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS