Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-08-04| Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Prawo, Przetargi, Ludzie, Instytucje

Oferta ubezpieczenia sprzętu geodezyjnego od kradzieży zwykłej


Firma GeaBroker rozszerzyła podstawową ofertę o ubezpieczenie geodezyjnego sprzętu pomiarowego od ryzyka kradzieży zwykłej.

Oferta dotyczy elektronicznego sprzętu przenośnego i kradzieży dokonanej w terenie, gdy np. sprzęt zostanie pozostawiony bez opieki geodety lub jego pracownika. Stawka ubezpieczenia od ryzyka kradzieży zwykłej wynosi 2% sumy ubezpieczenia, jednak nie więcej niż 20 tys. zł. (kradzież zwykła to taka, która nie nastąpiła w wyniku włamania lub rabunku).
W ramach pakietu ubezpieczeniowego ubezpieczyciel pokrywa także koszty sprzętu zastępczego wynajętego na czas naprawy. Zniesiony jest także procentowy udział własny w szkodach.

Źródło: GeaBroker


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS