Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-19| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Przetargi

Przetarg: kto ubezpieczy sprzęt ASG-EUPOS?


Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na ubezpieczenie sprzętu elektronicznego pozyskanego na potrzeby systemu ASG-EUPOS.

Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie przez okres 12 miesięcy sprzętu elektronicznego dostarczonego w ramach realizacji przez GUGiK projektu wielofunkcyjny system precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG-EUPOS. Zamówienie obejmuje:

ubezpieczenie sprzętu elektronicznego znajdującego się w Krajowym Centrum Zarządzającym systemu ASGEUPOS, zlokalizowanym w Katowicach i Warszawie (sprzęt stacjonarny); ubezpieczenie sprzętu elektronicznego znajdującego się w 75 lokalizacjach stacji referencyjnych systemu ASG-EUPOS na obszarze Polski (sprzęt stacjonarny); ubezpieczenie 65 odbiorników mobilnych GPS użytkowanych na terenie Polski (sprzęt przenośny).

Termin składania ofert ustalono na 29 października, a czas realizacji zadania – 12 miesięcy.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS