wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-11-13| Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Prawo, Przetargi, Ludzie, Instytucje, Kataster

BGiK: oferta pracy dla geodetów


Biuro Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy zatrudni 3 osoby na stanowiska ds. opracowań geodezyjnych. Termin składania ofert upływa 24 listopada.

Oferta skierowana jest do kandydatów legitymujących się wykształceniem wyższym z zakresu geodezji i kartografii. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

prowadzenie spraw związanych z projektowaniem, organizacją i realizacją prac geodezyjnych i kartograficznych, dokonywanie wstępnej wyceny planowanych prac geodezyjnych i określanie potrzeb finansowych Wydziału, prowadzenie prac związanych z opracowaniem projektów i warunków technicznych dla robót geodezyjnych i kartograficznych objętych zakresem działania Wydziału, przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia postępowań o zamówienia publiczne.

Informacje szczegółowe

Źródło: BGiK Urzędu m.st. Warszawy


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
niepowtarzalne zadania w skali kraju to np. zielona ortofotomapa wykonana z nalotami w maju. A propo gdzie ona jest???? mamy juz polowe listopada i nie widze jej.
odpowiedz zgłoś
cytaty Na nasze stanowiska zgłasza się wielu chętnych..., ... często motywujemy pracowników tym, iż wykonują zadania niepowtarzalne w skali kraju.... Więc drogi zainteresowany już wiesz, jeśli chcesz więcej informacji weź październikowy numer geodety i poczytaj sobie wywiad z dyrektorem
odpowiedz zgłoś
za ile ciekawe ile proponują może ktoś wie?
odpowiedz zgłoś
a kiedy BGiK poinformuje o dialogu konkurencyjnym na wdrożenie oprogramowania dla Warszawy? Informacje są już dostępne na stronie UM od paru dni - http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/zamowienie.php ?zamowieni e=22867
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS