Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-06-07| Geodezja

Znamy najlepsze ośrodki pracujące w technologii iGeoMap/ePODGiK

Podczas organizowanej przez firmę Geo-System IX Konferencji Technicznej „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK” (Jachranka, 5–7 czerwca) poznaliśmy najlepsze ODGiK-i działające w technologii iGeoMap/ePODGiK, a także laureatów wyróżnień specjalnych.


Znamy najlepsze ośrodki pracujące w technologii iGeoMap/ePODGiK <br />
Przedstawiciele nagrodzonych ODGiK-ów
Przedstawiciele nagrodzonych ODGiK-ów

Specjalne nagrody od firmy Geo-System w tym roku trafiły do rąk przedstawicieli powiatów mińskiego i włodawskiego. Samorządy te zostały wyróżnione za 25 lat prowadzenia zasobu geodezyjnego z wykorzystaniem systemu informacji o terenie GEO-MAP.

W plebiscycie użytkowników na najlepszy ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej działający w technologii iGeoMap/ePODGiK na podium znalazły się:
• I miejsce – ośrodek w Pruszkowie;
• II miejsce – ośrodek w Wejherowie;
• III miejsce (ex aequo) – ośrodki w Mińsku Mazowieckim i Wołominie.

Więcej o samej konferencji już wkrótce na Geoforum.pl.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu Geoforum.pl.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS