Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-30| Geodezja, Instytucje

O tym, jak nowa władza była informowana o plagiacie

Dlaczego minister Hetman nie reaguje na plagiat w konkursie na stanowisko Głównego Geodety Kraju? – zastanawia się w nowym artykule dr hab. inż. Waldemar Izdebski.


O tym, jak nowa władza była informowana o plagiacie

Kończąc poprzedni materiał opisujący historię plagiatu na stanowisko GGK, Waldemar Izdebski wyraził nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi, a wyjaśnieniu sprawy sprzyjać będzie zmiany władzy.

„Ponieważ jednak nic się w temacie nie działo, więc pomyślałem, że może nowy Minister Rozwoju i Technologii Pan Krzysztof Hetman nie zna sprawy i stąd brak działań?” – tłumaczy autor we wstępie nowego artykułu.
Dalej przedstawia swoje ostatnie podjęte kroki w sprawie plagiatu, wysłane pisma i otrzymane odpowiedzi.

Na koniec wyraża nadzieję, że Minister Krzysztof Hetman przed odejściem ze stanowiska odniesie się do zaistniałej sytuacji. „Nie wiem co jeszcze musi się zdarzyć, aby w sprawie podjęte zostały w końcu działania doprowadzające do tego, aby na stanowisku Głównego Geodety Kraju znalazła się osoba, której doświadczenie zawodowe, wiedza oraz kompetencje kierownicze będą w pełni uzasadniały jej powołanie na to stanowisko” – pisze Waldemar Izdebski.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS