Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-23| Geodezja, Instytucje

Pismo do ministra ws. GGK

Dr hab. inż. Waldemar Izdebski wystąpił z apelem do ministra rozwoju i technologii Krzysztofa Hetmana o przyjrzenie się sytuacji w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii.


Pismo do ministra ws. GGK

W piśmie do szefa resortu rozwoju Waldemar Izdebski przypomina o sprawie plagiatu w pracy konkursowej obecnej GGK, o śledztwie ws. nadużycia przez GGK udzielonych mu uprawnień, o licznych odejściach pracownikach z GUGiK-u oraz o zawiadomieniu o mobbingu.

„Pozostajemy więc w sytuacji, że osoba, która w nieuczciwy sposób wygrała konkurs, została mianowana przez ówczesnego Premiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko GGK i pełni tę funkcję do dzisiaj. Natomiast Pan Minister, mając odpowiednią wiedzę o plagiacie i innych nieprawidłowościach w działaniach Pani GKK, nie podejmuje żadnych działań, aby stanowisko Głównego Geodety Kraju zajmowała osoba, której doświadczenie zawodowe, wiedza niezbędna do wykonywania zadań na stanowisku oraz kompetencje kierownicze dawały rękojmię do pełnienia tej funkcji” – zaznacza Waldemar Izdebski.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS