Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-08-08| Geodezja, Przetargi

Powiat zgorzelecki rozstrzygnął przetarg dofinansowany z Polskiego Ładu

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu podpisało umowę na pozyskanie danych do baz BDOT500, GESUT i EGiB oraz cyfryzację PZGiK.


Powiat zgorzelecki rozstrzygnął przetarg dofinansowany z Polskiego Ładu <br />
Fot. Geoportal.gov.pl
Fot. Geoportal.gov.pl

Prace wykonywane będą dla gmin Sulików oraz Zgorzelec i obejmują m.in.:
• wykonanie wysokorozdzielczej ortofotomapy,
• skanowanie materiałów PZGiK,
• weryfikację i aktualizację bazy danych EGiB,
• założenie baz BDOT500 i GESUT.

Wartość umowy podpisanej z firmą Geokart-International z Rzeszowa to 1,304 mln zł brutto.
Pozostałe oferty w postępowaniu złożyły spółki: Geoxy z Krakowa (1,351 mln zł), OPGK Kraków (1,476 mln zł) oraz MGGP i MGGP Aero z Tarnowa (1,915 mln zł). Budżet zamawiającego wynosił 1,930 mln zł.

Zamówienie jest częścią projektu „Rozwój Elektronicznych Usług Geodezyjnych dla gmin popegeerowskich z terenu Powiatu Zgorzeleckiego”, który jest dofinansowany ze środków z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS