Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-04-20| Geodezja, GIS, Prawo, Imprezy

Najlepszy PODGiK pracujący w technologii iGeoMap/ePODGiK poszukiwany

Stołeczna firma Geo-System ogłosiła kolejną edycję konkursu na najlepszy ośrodek dokumentacji geodezyjnej wykorzystujący jej technologię iGeoMap/ePODGiK.


Najlepszy PODGiK pracujący w technologii iGeoMap/ePODGiK poszukiwany <br />
Statuetka
Statuetka

Do 5 czerwca każdy użytkownik technologii iGeoMap/ePODGiK może przyznać punkty w skali od 0 do 10 ośrodkom, w których zgłaszał elektronicznie prace geodezyjne w okresie od 1 września 2022 r. do 30 maja br.

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone w drugim dniu VIII edycji konferencji w Jachrance, czyli 13 czerwca. Wtedy też zostaną wręczone okolicznościowe statuetki dla 3 ośrodków, które uzyskają największa liczbę punktów.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji konkursu zwyciężył PODGiK w Wejherowie. Na podium znalazły się ponadto ośrodki w Wołominie i Mińsku Mazowieckim.

O konferencji w Jachrance

Tegoroczna edycja konferencji „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK” w podwarszawskiej Jachrance jest VIII edycją tego wydarzenia. W tym roku dużą część programu zajmie omówienie kwestii związanych z problematyką prowadzenia baz BDOT500, EGiB i GESUT oraz wykorzystaniem GML do wymiany informacji między wykonawcami a ODGiK. Zostaną również zaprezentowane przykłady wykorzystania oprogramowania do automatyzacji kolejnych zadań samorządowych.

Zapisy na konferencję są już dostępne na stronie www.podgik.pl.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja Geoforum.pl

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS