Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-14| Geodezja, Software

Zawiadomienia GML - nowy program dla geodetów

Firma mpSOFT z Gryfic wprowadziła do swojej oferty nowy program geodezyjny do generowania zawiadomień.


Zawiadomienia GML - nowy program dla geodetów

Jak wyjaśniają twórcy oprogramowania, przygotowywanie pism zawierających różnego rodzaju powiadomienia to bardzo czasochłonne zajęcie, a nowa aplikacja Zawiadomienia GML ma automatyzować tę czynność. Wystarczy otworzyć w niej plik GML, wybrać działki dzielone i sąsiadujące oraz przypisać im właściwe wzory pism. Program wygeneruje wówczas plik RTF zawierający pełne treści i dane do wydrukowania. Plik ten można otworzyć np. w programie Word. Dodatkowo w aplikacji Zawiadomienia GML można tworzyć własne wersje wzorów dokumentów, np. wg wymagań różnych urzędów.

Koszt licencji na program Zawiadomienia GML wynosi 250 zł/rok. Ze strony producenta można ponadto pobrać wersję demonstracyjną tej aplikacji.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS