wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-14| Geodezja, Software

Zawiadomienia GML - nowy program dla geodetów

Firma mpSOFT z Gryfic wprowadziła do swojej oferty nowy program geodezyjny do generowania zawiadomień.


Zawiadomienia GML - nowy program dla geodetów

Jak wyjaśniają twórcy oprogramowania, przygotowywanie pism zawierających różnego rodzaju powiadomienia to bardzo czasochłonne zajęcie, a nowa aplikacja Zawiadomienia GML ma automatyzować tę czynność. Wystarczy otworzyć w niej plik GML, wybrać działki dzielone i sąsiadujące oraz przypisać im właściwe wzory pism. Program wygeneruje wówczas plik RTF zawierający pełne treści i dane do wydrukowania. Plik ten można otworzyć np. w programie Word. Dodatkowo w aplikacji Zawiadomienia GML można tworzyć własne wersje wzorów dokumentów, np. wg wymagań różnych urzędów.

Koszt licencji na program Zawiadomienia GML wynosi 250 zł/rok. Ze strony producenta można ponadto pobrać wersję demonstracyjną tej aplikacji.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS