Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-25| Przetargi

Spore zamówienie GUGiK na utrzymanie systemu informatycznego

Przynajmniej 4,3 mln zł (szacunek na podstawie wadium) warte jest zamówienie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na usługi utrzymania infrastruktury SIG (Systemów Informatycznych GUGiK).


Spore zamówienie GUGiK na utrzymanie systemu informatycznego

SIG jest rozwiązaniem informatycznym GUGiK w ramach, na bazie którego funkcjonują takie systemy jak: Geoportal, Moduł SDI, ZSIN, PRG, Uniwersalny Moduł Mapowy, CAPAP, System PZGiK, Aplikacja EMUiA, a także systemy zarządzania bazami BDOT10k, NMT czyi K-GESUT.

Zamawiane usługi obejmują zapewnienie operacyjnego utrzymania elementów infrastruktury SIG w warstwach aplikacyjnej, szyny usług, baz danych, storage, sieci, wirtualizacji oraz środowisk monitorowania i backupu. Prace realizowane będę przez 12 miesięcy od podpisania umowy z opcją przedłużenia ich o kolejny rok.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 64 tys. zł można składać do 28 grudnia.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS