Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-22| Geodezja, Przetargi

GUGiK zamawia anteny GNSS na potrzeby ASG-EUPOS

14 anten GNSS typu Choke Ring na potrzeby rozbudowy i utrzymania systemu teleinformatycznego ASG-EUPOS jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.


GUGiK zamawia anteny GNSS na potrzeby ASG-EUPOS <br />
fot. GUGiK
fot. GUGiK
Jak czytamy w dokumentacji przetargowej, antena GNSS typu Choke Ring (lub 3D Choke Ring) ma umożliwiać śledzenie sygnałów satelitów na częstotliwościach: L1, L2, L5 (GPS), L1, L2, L3 (GLONASS), E1, E5ab, E6, (Galileo) oraz B1, B2, B3 (Beidou) i współpracować z odbiornikami Trimble NetR9 lub Leica GR30 oraz.

Każda antena ma zapewniać dokładność wyznaczenia centrum fazowego nie gorszą niż 2 mm, powtarzalność centrum fazowego nie gorszą niż 1mm, a także umożliwiać śledzenie niskich satelitów od wysokości 0°. Ma mieć możliwość pracy w temp. od –55°C do +85°C, być dporna na wilgotność 100% i wyposażona w przeciwśniegową kopułę ochronną. Nie może jej zaszkodzić upadek z wysokości co najmniej 1 m. Dostarczony sprzęt ma być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2022, najdalej w 2021 roku.

Oferty można składać do 25 listopada br.

To kolejne zamówienie GUGiK w ostatnich miesiącach związane z rozbudową i utrzymaniem systemu ASG-EUPOS. Wcześniej urząd ogłosił przetargi na: instalację infrastruktury stacji referencyjnych systemu (zapowiadając tym samym jego poszerzenie o 11 stacji w nowych lokalizacjach), usługi konfiguracji i konserwacji urządzeń teleinformatycznych w centrach zarządzających oraz na stacjach referencyjnych systemu czy na zakup macierzy dyskowych.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS