Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-19| Geodezja, GIS, Edukacja

Najlepsze prace z zakresu geoinformacji znów poszukiwane

Właśnie ruszył nabór wniosków do V edycji Konkursu o nagrodę ministra rozwoju i technologii za najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie, publikacje oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie geoinformacji.


Najlepsze prace z zakresu geoinformacji znów poszukiwane

Do konkursu można zgłaszać:

  • prace dyplomowe i rozprawy doktorskie obronione w okresie 2 lat poprzedzających złożenie wniosku o przyznanie nagrody;
  • publikacje w postaci druków zwartych, które zostały opublikowane w Polsce w okresie 2 lat poprzedzających złożenie wniosku;
  • innowacyjne rozwiązania – funkcjonujące na rynku urządzenia, produkty, metody lub procesy technologiczne, które zostały wdrożone i nie upłynęły więcej niż 3 lata od rozpoczęcia ich użytkowania.

W przypadku prac dyplomowych i rozpraw doktorskich wnioski o przyznanie nagród mogą składać rektorzy, senaty, organy uczelni lub inne jednostki organizacyjne uprawnione do nadawania stopni naukowych. Kandydatury publikacji mogą być przedstawiane przez wydawnictwa oraz jednostki organizacyjne i instytucje zatrudniające autorów bądź wykorzystujące te publikacje w swojej działalności. Innowacyjne rozwiązania mogą zaś zgłaszać ich twórcy, a także jednostki organizacyjne oraz osoby fizyczne lub prawne związane z powstawaniem lub wykorzystaniem danej innowacji.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać do 30 października br.

Szczegółowe informacje

Jest to już piąta edycja tego ministerialnego konkursu. Laureatów poprzednich można znaleźć pod poniższymi linkami:

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS