wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-06-28| GIS

Minister nagradza innowacje w geoinformacji

Poznaliśmy laureatów I edycji konkursu ministra inwestycji i rozwoju za najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne, publikacje oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie geoinformacji.


Minister nagradza innowacje w geoinformacji
Minister nagradza innowacje w geoinformacji
Minister nagradza innowacje w geoinformacji

– Cieszę się z możliwości wręczenia tych nagród nie tylko dlatego, że geoinformacja leży w kompetencjach naszego ministerstwa, ale także z tego powodu, że to bardzo innowacyjna dziedzina, szalenie ważna dla naszej gospodarki – powiedział minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. – Mam nadzieję, że na bazie nagrodzonych prac będą powstawać nowe rozwiązania i firmy, a geoinformacja będzie stawać się coraz ważniejszą specjalizacją polskiej gospodarki, a uważam, że mamy w tej dziedzinie duże kompetencje – dodał.

– Cieszy mnie, że minister docenia rolę informacji przestrzennej. To jest coś, w czym możemy się mocno rozwijać i chcę też, by w tym kierunku rozwijał się GUGiK – powiedział główny geodeta kraju Waldemar Izdebski. – Zależy nam na popularyzacji rozwiązań związanych z geoinformacją, tak aby na tej bazie nie tylko rozwijać gospodarkę i administrację publiczną, ale także ułatwiać życie obywatelom – stwierdził.

W konkursie wpłynęło łącznie 28 wniosków spełniających wymogi formalne – 19 prac dyplomowych, 3 rozprawy doktorskie i habilitacyjne, 2 krajowe publikacje oraz 4 innowacyjne rozwiązania w zakresie geoinformacji. Zgłoszenia oceniał zespół konkursowy powołany zarządzeniem ministra.

Nagrodzone prace inżynierskie:

 • „Wykorzystanie lotniczego skanowania laserowego oraz dopasowania zdjęć lotniczych i scen satelitarnych w modelowaniu 3D wybranego obszaru Warszawy” – autorki: Klaudia Kapeluszna i Paulina Syrokosz, promotor: dr inż. Krzysztof Bakuła, Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska;
 • „Analiza przestrzenna lokalnego rynku nieruchomości z wykorzystaniem oprogramowania GIS” – autor: Dominik Niekurzak, promotor: dr hab. inż. Radosław Cellmer, Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Nagrodzone prace magisterskie:

 • „Analiza możliwości transformacji struktury typów danych zgodnych z obowiązującą normą PN-EW ISO 19107:2010 do struktury typów zgodnych z nową propozycją normy” – autor: Andrzej Szeszko, promotor: dr inż. Zenon Parzyński, Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska;
 • „Harmonizacja i integracja struktur informacyjnych na podstawie wybranych przykładów” – autorki: Anita Dylik i Magdalena Grudzień, promotor: dr inż. Zenon Parzyński, Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska;
 • „Wykorzystanie technologii GIS w analizie zielonej i błękitnej infrastruktury dla obszaru zurbanizowanego i podmiejskiego” – autorki: Weronika Tulkowska i Monika Władyka, promotor: dr inż. Joanna Pluto-Kossakowska, Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska;
 • „Opracowanie autorskiego systemu rejestracji i analizy zrzutów zanieczyszczeń z oczyszczalni ścieków w województwie łódzkim” – autor: Paweł Borek, promotor: dr inż. Artur Krawczyk, Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

Ponadto w kategorii prace magisterskie zespół oceniający zawnioskował o przyznanie dodatkowej nagrody, w formie dyplomu honorowego, pracy „Analiza rozmieszczenia akcji gaśniczych w województwie łódzkim w latach 2014-2016” – autorka: Małgorzata Baran, promotor: dr hab. Stanisław Mordwa, Wydział Nauk Geograficznych Wydział Matematyki i Informatyki, Uniwersytet Łódzki.

Nagroda za rozprawę doktorską przypadła publikacji pt. „Opracowanie metody wyznaczania rozdzielczości geoinformacyjnej w cyfrowym modelu topograficznym” – autor: Bartłomiej Jan Bielawski, promotor: dr hab. inż. Robert Olszewski, prof. PW, Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska.

W kategorii rozprawy habilitacyjne nagrodzono pracę „Metodyka i system przetwarzania danych pozyskiwanych masowo w celu numerycznego modelowania powierzchni z wykorzystaniem struktury GRID” – autor: Dariusz Gościewski, Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Nagrodzoną publikacją krajową jest praca pt. „Zastosowanie aplikacji geoankiety i geodyskusji w partycypacyjnym planowaniu przestrzennym – dobre praktyki” – autorzy: Piotr Jankowski, Tomasz Kaczmarek, Zbigniew Zwoliński, Edyta Bąkowska, Michał Czepkiewicz, Łukasz Mikuła, Marek Młodowski, Cezary Brudka.

Minister nagrodził również dwa innowacyjne rozwiązania:

 • budowę miejskich modeli 3D w oparciu o rozwiązanie smart3Dcity; nagrodę odebrał prezes wrocławskiej firmy SHH Piotr Janas (spółka opracowała m.in. model 3D Poznania);
 • usługę zbiorczą WMS danych ewidencji gruntów i budynków „Krajowa Integracja Ewidencji Gruntów” (KIEG); nagrodę odebrał prezes stołecznej firmy Geo-System Zbigniew Malinowski.

Jak zapowiedział Jerzy Kwieciński, konkurs ten ma być organizowany również w kolejnych latach.

Jerzy Królikowski


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do proszę pamiętaj, że jeśli fakty przeczą tezom, to tym gorzej dla faktów
 2 
odpowiedz zgłoś
Prestiż wiąże się z szybkim, nie przeładowanym procedurami ciągłym dostarczaniem dobrych i aktualnych danych, bo od tego jest geodezja. Nie ma to nic wspólnego z tytułowaniem kogoś "ministrem". Dla większego prestiżu proponuje tytułować GGK wicepremierem. Co ty na to ?
 1 
odpowiedz zgłoś
@dziękuję Czyli masz problem, że Minister Kwieciński mówił do GGK Panie Ministrze? Do Ciebie też by mówił gdybś był GGK. Może więc nie czepiaj się tego, bo jak będziesz GGK, to do cibie tez tak będą mówić. To dobrze dla geodezji, pod warunkiem, że chcesz podniesienai jej prestiżu.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
Nie napisałem że minister. Nigdy nie tytułowano na spotkaniach i konferencjach GGK ministrem. To jest i śmieszne i żałosne zarazem. Odczytuj sobie swoje sugestie tego co napisałem jak chcesz. A o co chodzi z tymi konferencjami w Elblągu ?
odpowiedz zgłoś
do dziękuję za uwagę Czy sugerujesz, że jesteś wysoko postawionym urzędnikiem państwowym, skoro miałeś wiele okazji, aby przy tobie minister się do ggk zwracał? Jeśli tak to tym bardziej znasz zasady, a udajesz greka. Na konferencjach w Elblągu też na pewno nie bywałeś i nie słyszałeś?
 3 
odpowiedz zgłoś
zacytuję tekst z 2015r. "Niestety normą jest, że gdy ktoś nie ma merytorycznych argumentów, to zamiast odpuścić lub przyznać rację przeciwnej stronie, zaczyna wymyślać coraz to bardziej absurdalne uzasadnienia swoich poglądów. Normą jest też odwracanie wówczas kota ogonem, zmiana tematu czy personalne zaczepki." Dodam, że na szczęście mechanizm jest już bardzo dobrze znany.
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
Jeden taki dr Nie pamiętam żeby przy mnie do poprzedników mówili ministrze. A pamieć mam raczej dobrą. Co do kurtuazji - skoro ktoś oczekuje kurtuazji to musi ją zachować na formalnych spotkaniach. Ten nie zachowuje, jedyne co może ode mnie usłyszeć to proszę pana albo Główny Geodeto Kraju.
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
Nikomu niczego nie wytykam - zwracam uwagę żeby się przebadał. W przeciwieństwie do was miałem do czynienia z osobami z udarem.
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
do uwagi nie masz racji. Albo inaczej: nie czujesz mechanizmu kurtuazji. Np. na uczelni jest taka maniera, że dh hab. nawet bez profesora uczelnianego jest często nad wyraz tytułowany profesorem. Ba mało tego, jak jesteś przynajmniej w moim wieku, to wiesz, że w liceum do nauczyciela mówiło się pani profesor. Bezpodstawnie. GGK zgodnie z obecnym porządkiem prawnym nie jest podsekretarzem stanu i nie jest w związku z tym ministrem. Nadal jednak chęć przypodobania się przez np. dygnitarzy SGP sprawia, że słyszymy panie ministrze i panie ministrze. natomiast w ministerstwie podobnie jak na uczeni ministrowie i inni używają tego zwrotu również. Kiedyś rozmawiałem z poprzednikiem i on również nie rozumiał dlaczego tak jest. Ale nie śmiał protestować.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
obserwatorka nazwała mnie lekarzem. Od dziś mówcie mi pan doktor. Coś podobnego do sytuacji z ministrem. :)
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
To żałosne Jak można komuś wytykać jego wygląd? Co to za poziom dyskusji?To nawet 6latkowi nie przystoi. Poza wszystkim ciekawi mnie kto taki perfekcyjny stoi za tym postem
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
od razu lepiej się czuję jak lekarze wśród geodetów mimo trudnej sytuacji w służbie zdrowia udzielają bezpłatnych porad na forum
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
I druga uwaga na zdjęciu opada panu GGK kącik ust. Polecam konsultacje medyczne. Poważnie, to nie żart.
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
Czyli jak np. minister zacznie mnie tytułować profesorem to nim będę ? To minister definiuje kto jest ministrem czy może jednak ktoś inny ? Niech Premier Morawiecki powoła GGK na pozycję podsekretarza stanu to będę go tak tytułował. Na razie jest tylko Głównym Geodetą Kraju, nawet prezesem nie można go już tytułować po zmianie statutu GUGiK.
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
dziękuję za uwagę Należy zatem tym zwrócić uwagę ministrowi, żeby nie tytułował GGK ministrem, gdyż tak właśnie czyni.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Szanowny Karolu Interes jest jasny i klarowny - próba uzmysłowienia niestosowności tego co się wydarzyło, jakiejś takiej małostkowości i dewaluacji pewnych bardzo wydaje się istotnych wartości. Autor pomysłu, właściciel firmy, obecnie rządzący obszarem administracji w którym firma działa przejmuje od niej rozwiązanie (technicznie i technologicznie trywialne - zwykły WMS) po czy firma, której by pomysłodawcą, którą stworzył od zera i której był właścicielem dostaje za to rozwiązanie nagrodę. Po co stwarzać taką dwuznaczną sytuację ? Czy firmie to było potrzebne, dodało jej splendoru ?
 4 
odpowiedz zgłoś
Karolu myślę, że nagrodę należałoby przyznać powiatom które utrzymują usługi na których bazuje usługa zbiorcza. Nagrodę w postaci większych dotacji, tak ze 3 razy. Proszę przekazać ministrowi. Ministrowi którego można tak tytułować a nie jakimś samozwańcom którzy tak się tytułować każą.
 3 
odpowiedz zgłoś
zastanawia jedno jaki jest ukryty interes komentatora używającego trzech znaków wykrzyknika czy uśmieszków? Nie dostał nagrody? A może w takim razie geosystem powinien oddać panu/pani tę nagrodę, skoro rozwiązanie wybitnie innowacyjnie nie zostało docenione? Proszę pokazać tutaj co nas ominęło? Czytelnicy powinni wiedzieć.
 4 
 1 
odpowiedz zgłoś
do gg naprawdę jest szansa powodzenia w tłumaczeniu gąbce arytmetykę? Proszę spojrzeć na ilość wykrzykników. Nie pozostaje bez znaczenia.
odpowiedz zgłoś
do doktorów... czytanie dłuższego tekstu ze zrozumieniem rzeczywiście jest bolesnym procesem dla wielu...
odpowiedz zgłoś
Hmmmmm Piaskownica i tyle !!! Duzi chłopcy nie bawią się w rozdawanie fikcyjnych nagród. A ta dumą w Geosystem że ją otrzymali - taka szczera, że musiała być ogromnym, niespodziewanym zaskoczeniem. Ale to słabe!!!
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
przedmiot nagrody Mnie zastanawia jedna rzecz. Wydaje się, że nagrodzone zostały OSOBY za publikacje/prace a nie publikacje/prace, które mają tam jakiś autorów... a może się mylę...
odpowiedz zgłoś
@gg niezależna komisja której przewodnicząca podlega służbowo GGK, który był szefem firmy która dostała wyróżnienie. Dodatkowo według regulaminu miała być jedna nagroda w tej kategorii ale tak nie było w innych nagród, że można było zwiększyć pulę i Geo-System się załapał. Doceniam rolę doktorów i prac magisterskich i inżynierskich ale dziwię się że GGK nie zgłosił swoich. Przecież ewidentnie poszerza zainteresowania naukowe. :):)
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
@gg Słuszna uwaga. Uzupełniliśmy wiadomość.
odpowiedz zgłoś
i jeszcze geoforum pominęło wyróżnienie dla Pani Baran o którym napisało ministerstwo na swojej stronie.
 4 
odpowiedz zgłoś
takie zachowania tj ataki ludzi bez twarzy i nazwiska to już chleb powszedni internetu. Sądzę że zwykli czytelnicy potrafią odsiać trola od wartościowego komentarza, jak ten zwracający uwagę na komisję. Trollowi zawsze łatwiej będzie np opluć niż przeczytać regulamin ;)
 5 
 3 
odpowiedz zgłoś
nie rozumiem ataku przedstawione do konkursu rozwiązania były oceniane przez niezależną komisję. A skoro komisja doceniła, to znaczy, że rozwiązania są warte nagrody.
 7 
 4 
odpowiedz zgłoś
Historyk nie powinien, bo: a) zapewne nie wysłał zgłoszenia b) zgodnie z regulaminem mogły być zgłaszane rozwiązania o ile "nie upłynęło więcej niż 3 lata od rozpoczęcia ich użytkowania"
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
Wiem za to co się z tym pomysłem stanie jak nie będzie kasy na serwery w powiatach. A przeciez GGK kasy nie przewiduje z budżetu centralnego na takie działania. Więc ?
odpowiedz zgłoś
@pytanie na śniadanie Pomysł wcale nie jest nowy. W starym geoportalu były działki czerwone (go z ARiMR) i niebieskie... z powiatów! Tam po raz pierwszy pokazywano działki z użyciem brokera. Jeśli nagradzany jest pomysł, to nagrodę powinien dostać Intergraph :)
 4 
 2 
odpowiedz zgłoś
:) :)
 2 
odpowiedz zgłoś
Nagrodę ggkowi to powinien wręczyć prokurator.
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
To GGK powinien dostać nagrodę od Geo-system. Kto nie rozumie za co to niech przeczyta Geodetę 12/2015.
 2 
odpowiedz zgłoś
No własnie jak to przejął ? Jak ktoś coś wymyślił i dostaje nagrody to musiał przekazać licencje, prawa autorskie albo w jakiś inny sposób umożliwić korzystanie. Skoro dzisiaj nagrodę dostaje Geo-System to znaczy że jest właścicielem technologii. To jak GUGiK przejął ? Jeśli to darowizna czy zapłacił podatek ? To w końcu podobno urząd jest.
 3 
odpowiedz zgłoś
Dno Żenada 2019 rok a były prezes nagradza obecnego prezesa firmy której był właścicielem za #$%!!iatego WMS'a. Boże jaki to poziom !!!! I jeszcze informuja na stronie o tym z dumą pisząc ze od 2018 r gugik przejął od nich usługę. Dlaczego nikt nie widzi chociażby zwykłej niestosownosci takiego zachowania ?
 1 
 9 
odpowiedz zgłoś
Do pytanie na sniadanie Pracujesz w GUGIK to powinieneś wiedzieć na jakich zasadach. Skąd forumowicze maja to wiedzieć ?
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
No dobrze skoro technologia KIEG należy do Geo-Systemu to jak i za ile oraz na jakich zasadach pozyskał ją GUGiK ? Przetarg był, darowizna a może licencja bezpłatna ? Jak wpisuję KIEG w przeglądarkę to widzę GUGiK a nie Geo-System.
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
Słabe to bardzo Po co oni to robią ? Po co Waldemar daje nagrodę a Malinowski odbiera ? Po co ? Przecież wiedzą że to fikcja wiec prestiż żaden. Nie rozumiem takich ludzi i ich charakterów ale oceniam to bardzo negatywnie. To mnie razi i brzydzi :( :( :(
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
Zbigniew M. to taki Misiewicz geodezji. Każdy ma swojego misia.
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
Dzięki na oczy mi się przez ten upał rzuciło. Skoro dostał nagrodę to mu się widocznie należała. Gratulacje.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
no jakto co odbiera nagrodę. A ty gdzie byłeś?
odpowiedz zgłoś
No ale nie tak na serio bez złośliwości, to co tam robi Pan Malinowski? Był w komisji czy co? Ktoś coś podrzuci jakieś info w temacie.
odpowiedz zgłoś
Brawo Do hahaha. Młody może już nie jest choć to pojęcie względne oczywiście, a zdolny pewnie jest - przeciez osiągnął coś w życiu. A Ty? Osiągnąłeś coś? Pomijając ten wątek upieram się ze trzeba się cieszyć ze inni odnoszą te małe i te duże sukcesy. Rozwijamy w ten sposób nasza geodezje, geoinformacje, kartografie, itd.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Tak, tak Prezes Malinowski niezmiernie młody i zdolny. GUGiK też się rozwija. To ilu odeszło ?
 4 
odpowiedz zgłoś
Brawo Cieszmy się ze młodym ludziom się chce, ze są ambitni, zdolni i kreatywni. Gratulacje dla nagrodzonych. Tak trzymajcie. A Politechnika Warszawska góra!! - cieszy bo to moja uczelnia. I wciąż trzyma poziom. Forumowicze nie narzekajmy tak - nie niszczmy zasług innych i co ważniejsze naszej geodezji.
 2 
odpowiedz zgłoś
do kropeczka Nie tupet a tupecik. jak nie masz to tanio możesz kupić na allegro z darmową przesyłką
 1 
odpowiedz zgłoś
. Trzeba mieć tupet. Zupełnie na nowo odkrywam sens słów "Bardzo wielu odalo życie za ojczyznę ale jeszcze więcej z niej żyje".
 1 
odpowiedz zgłoś
do Smutna Nie smuć się! Myślę, że te nagrody NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO z geodezją! Zostały przyznane przez MIR za innowacyjne rozwiązania w dziedzinie geoinformacji. Docenione zostały prace ludzi, którzy odeszli od prostych geodezyjnych pomiarów, geodezyjnego biadolenia, wzajemnej nienawiści i szkalowania. Zajęli się tak pogardzanym przez "klasycznych" geodetów przetwarzaniem geoinformacji i chwała im za to!
 5 
odpowiedz zgłoś
smutne to troszkę że w tak słoneczny dzień, dla niektórych, również młodych bardzo miły, zaglądam na geoforum i widzę jad wylewający się uszami :( Przykro patrzeć na geodetów
 1 
 8 
odpowiedz zgłoś
Zdjęcia ministra z GGK bezcenne. Po minach widać wyraźnie że ten drugi tłumaczy temu pierwszemu po co jest ten miś i co my nim robimy. Pierwszemu pewnie nie wpada powiedzieć, że nic nie rozumie więc przytakuje bo jakby nie było, to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji. A w końcu chodzi przecież o to, że obaj zarobią swoje 20% od ogólnych kosztów, jako konsultanci, i tylko to się liczy. PRL i Bareja wiecznie żywi, tylko tło się zmienia !!!
 5 
 8 
odpowiedz zgłoś
nagradzanie Teraz za KIEG ,jutro na KIUT . A kiedy da się nagrody tym co aktualizują i prowadzą bazy za DWA TYSIACE MIESIECZNIE. Starosta ma to daleko w d.....
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
Innowacja? Z sjp: innowacja 1. wprowadzenie nowości do użytku, działania; nowatorstwo; 2. rzecz nowo wprowadzona; nowość Usługa kieg wg danych na stronie działa od 2017 roku, po dwóch latach działania jest to innowacja? Innowacyjne to są udziały w prywatnej firmie, osoby piastujacej stanowisko GGK.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
czemu Politechnika bo mieli jaja złożyć wnioski konkursowe?
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Dziwne Dziwnawe jak prezes daje prezesowi ze swojej firmy nagrodę.
 3 
odpowiedz zgłoś
Ciekawe czemu Politechnika ?
 2 
odpowiedz zgłoś
POLITECHNIKA Super!! Prawie wszystkie nagrody! Gratuluję bardzo młodym!
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
56 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS