wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-05-21| Geodezja, Mapy, Edukacja

Najlepsze prace dyplomowe z zakresu kartografii, geomatyki i geoinformacji

Na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego 17 maja odbył się finał XI Ogólnopolskiego Konkursu Prac Dyplomowych z zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji.


Najlepsze prace dyplomowe z zakresu kartografii, geomatyki i geoinformacji <br />
Uczesnlicy finału (z dyplomami), organizatorzy i jury
Uczesnlicy finału (z dyplomami), organizatorzy i jury
Do konkursu dopuszczonych zostało siedem prac zrealizowanych w roku akademickim 2018/2019. Sześć z nich uczestniczyło w finale, podczas którego ich autorzy mieli możliwość zaprezentowania swoich dokonań. Jury konkursu pracowało w składzie: przewodniczący dr hab. Marek Baranowski (prof. IGiK), prof. dr hab. inż. Elżbieta Bielecka, dr Dariusz Dukaczewski, dr hab. inż. Robert Olszewski, Daniel Sobczyński i mgr Edyta Wyka. Oceniono, że poziom merytoryczny prac oraz przedstawionych prezentacji stały na bardzo wysokim poziomie.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsceMateusz Kamiński z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie za pracę „Koncepcja gry mobilnej o tematyce historycznej dla Lublina” (opiekun dr hab. Beata Konopska),
II miejsceMagdalena Łukosz oraz Anna Lisowska z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie za pracę „Pomiary interferometryczne zmian ukształtowania powierzchni ponad polami geotermalnymi” (opiekun dr hab. inż. A. Malinowska),
III miejsceNadzieja Avizhych z Uniwersytetu Warszawskiego za pracę „Adaptacja atlasu geograficznego Białorusi dla uczniów słabowidzących i niewidomych” (opiekun dr Izabela Gołębiowska, konsultacja mgr Mariusz Olczyk).

Organizatorami tegorocznej edycji konkursu byli: Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Nagrody ufundowały firmy MGGP oraz Esri Polska, a także Instytut Badawczy Leśnictwa.

Źródło: Oddział Kartograficzny PTG


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Brawo MŁODZIEŻ !!!
 1 
 2 
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS