wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-09| Geodezja, Edukacja

Wydział Geoinżynierii UWM z certyfikatem "Uczelnia Liderów 2020"

Praktyczna edukacja, kreowanie postaw liderskich, aktywna współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym – za to Wydział Geoinżynierii UWM w Olsztynie otrzymał wyróżnienie „Uczelnia Liderów 2020”.


Wydział Geoinżynierii UWM z certyfikatem "Uczelnia Liderów 2020" <br />
Dziekan WG UWM prof. Paweł Wielgosz
Dziekan WG UWM prof. Paweł Wielgosz

Jubileuszowa X Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” odbyła się 29 czerwca w zabytkowym, industrialnym patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Certyfikaty i dyplomy potwierdzające nadanie Znaku Jakości Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego odebrało ok. 30 rektorów, dziekanów i innych menedżerów nauki, reprezentujących uczelnie z całej Polski. Wśród wyróżnionych znalazł się Wydział Geoinżynierii UWM.

– Certyfikat, który otrzymaliśmy, jest potwierdzeniem, że prowadzimy kształcenie ukierunkowane na edukację praktyczną studentów, kreowanie postaw liderskich, aktywną współpracę z podmiotami rynku pracy i otoczeniem społeczno-gospodarczym. Kapituła konkursu oceniała m.in. kształt oferty edukacyjnej wydziału, czy prowadzimy studia w taki sposób, aby uczyć studentów kreatywności, samodzielności intelektualnej, umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności, komunikatywności, pewności siebie oraz innych cech przydatnych w pełnieniu ról przywódczych we współczesnym społeczeństwie i państwie – wyjaśnia prof. Paweł Wielgosz, dziekan Wydziału Geoinżynierii.

Najważniejszym elementem uroczystości było wręczenie certyfikatów „Uczelnia Liderów 2020” oraz wyróżnień nadzwyczajnych przyznanych m.in. za wysoką jakość studiów, nowatorskie działania w dziedzinie budowania kooperacji uczelni z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz najwyższą liczbę punktów rankingowych uzyskanych w tegorocznej edycji konkursu.

– Nasz wydział uzyskał w procedurze certyfikacyjnej najwyższą liczbę punktów rankingowych, przez co zostaliśmy uhonorowani także wyróżnieniem PRIMUS. Bardzo się cieszymy, że doceniono nasze zaangażowanie w kształcenie studentów – podkreśla dziekan.

Program „Uczelnia Liderów” akredytuje uczelnie nowoczesne, dynamiczne, blisko powiązane z rynkiem pracy i gospodarką. Certyfikaty przyznawane są przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego od 2011 roku. W konkursie mogą uczestniczyć zarówno uczelnie, jak również – samodzielnie – ich jednostki organizacyjne, np. wydziały, instytuty, katedry.

Źródło: UWM


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS