wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-06| Geodezja, Instytucje

NIK kontroluje ZSIN

Najwyższa Izba Kontroli rozpoczęła kontrolę budowy zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach.


NIK kontroluje ZSIN <br />
Fot. NIK
Fot. NIK

Kontrola budowy ZSIN zapisana była w planie NIK na 2019 r. i jak poinformował Geoforum.pl Wydział Prasowy NIK, „niedawno się rozpoczęła”. Czynności kontrolne prowadzone są w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii w Warszawie oraz w wybranych starostwach powiatowych z kilku województw. Wyniki podjętych działań mają być znane na przełomie I i II kwartału 2020 r.

We wspomnianym już planie zapisano, że głównym celem kontroli jest ocena, „czy działania podejmowane na rzecz wdrożenia systemu ZSIN przez administrację publiczną były skuteczne”.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapisami rozporządzenia ws. ZSIN pełna funkcjonalność systemu miała zostać osiągnięta do 9 września 2016 r.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Fajne pytanie Niku o tą skuteczność. Naprawdę trzeba czekać miesiące żeby na nie odpowiedzieć ?
 1 
odpowiedz zgłoś
nie zdziwie się, jeśli okażę się, że wina jest po stronie starostwo. Dół zawsze jest słabszy i łatwiej go pacnąć.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
ZSIN to interesy robione przez byłych funkcjonariuszy peerelowski służby specjalnych dlatego nikt tego nie ruszy przez najbliższe dziesięciolecia. To oni rządzą na poziomie ministerstw i urzędów centralnych, i nie dadzą sobie zrobić krzywdy. Spoko...
 4 
 5 
odpowiedz zgłoś
Nie mogli lepiej trafić, bo obecny GGK pokaże im ładnie palcem kto się tak przez lata starał, żeby to nie zadziałało. W przeciwieństwie do poprzedników nikt mu nie nawciska kitów informatycznych. Może wreszcie zobaczymy kto był autorem tego "sukcesu" bo poprzednia komtrona NIK w sprawie IPE i
 6 
 6 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS